اخبار تکنولوژی

اپل به عنوان نوآورترین کمپانی جهان در سال گذشته نام گرفت!

مجله فست کمپانی امروز رتبه بندی سالانه خود را از ۵۰ شرکت نوآورانه در جهان منتشر کرد و امسال، اپل شرکت شماره یک این رتبه بندی را از آن خود کرد.

اپل بر اساس لیست قابل توجهی از دستاوردهای خود در سال ۲۰۱۷، که شامل آیفون X، ساعت اپل سری ۳، ARKit بود، و تمرکز منحصر به فرد روی یکپارچه سازی سخت افزار و نرم افزار که آن را از رقبای خود جدا می کند، انتخاب گردید. اپل تراشه های خود را برای تقویت سیستم عامل های خود  طراحی می کند و در نتیجه عملکردی را در دستگاههای خود به وجود می آورد که رقابت را از بین می برد. در حالی که سازندگان دیگر گوشی ها و تبلت ها، مانند دیگر رقبای خود تراشه های موجود در بازار را خریداری می کنند. اپل، در مقابل، این تراشه ها را خود طراحی می کند. بنابراین برای یک آیفون، پردازنده ای خاص برای تقویت سیستم عامل، برنامه ها، صفحه نمایش، دوربین و حسگر لمسی آیفون طراحی شده است.

۱+

مجله فست کمپانی امروز رتبه بندی سالانه خود را از ۵۰ شرکت نوآور در جهان را منتشر کرد و امسال، اپل شرکت شماره یک این رتبه بندی را از آن خود کرد. اپل بر اساس لیست قابل توجهی از دستاوردهای خود در سال ۲۰۱۷، که شامل آیفون X، ساعت اپل سری ۳، ARKit بود، و تمرکز منحصر به فرد روی یکپارچه سازی سخت افزار و نرم افزار که آن را از رقبای خود جدا می کند، انتخاب گردید. اپل تراشه های خود را برای تقویت سیستم عامل های خود  طراحی می کند و در نتیجه عملکردی را در دستگاههای خود به وجود می آورد که رقابت را از بین می برد. در حالی که سازندگان دیگر گوشی ها و تبلت ها، مانند دیگر رقبای خود تراشه های موجود در بازار را خریداری می کنند. اپل، در مقابل، این تراشه ها را خود طراحی می کند. بنابراین برای یک آیفون، پردازنده ای خاص برای تقویت سیستم عامل، برنامه ها، صفحه نمایش، دوربین و حسگر لمسی آیفون طراحی شده است.

اپل نوآورانه ترین کمپانی جهان نام گرفت

اپل نوآورترین کمپانی جهان نام گرفت

این شرکت در طراحی تراشه تا حدی خوب عمل کرده است که A10 Fusion در داخل آیفون ۷ پردازنده های رقیب را در بنچمارک های مستقل شکست می دهد.

از دلایل دیگری که اپل را در رتبه اول این لیست قرار می دهد می توان به پیشرفت های هوش مصنوعی مبتنی بر حریم خصوصی، تجارت سرگرمی در حال رشد و بهبود مراقبت های پزشکی از طریق CareKit و ResearchKit اشاره کرد. همه این دستاوردها باعث شد اپل از رتبه چهارم سال گذشته به رتبه اول لیست سال ۲۰۱۷ صعود کند.

مجله فست کمپانی می گوید که برای تهیه این لیست از چندین ویراستار، خبرنگار و همکاران هزاران شرکت به منظور شناخت نوآوری های قابل توجه سال جاری و بررسی تاثیر آن بر کسب و کار، صنایع و فرهنگ، کمک گرفته است.

شرکت های دیگری که در لیست ۱۰ شرکت برتر قرار گرفته اند عبارتند از نت فلیکس، اسکوور، تنسنت، آمازون، CVS ، واشنگتن پست، اسپاتیفای و NBA و … می باشند

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا