تلفن همراه

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است!

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است! بر اساس نامه جدید اپل به کنگره که در روز سه شنبه منتشر شده است، آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X تحت تاثیر نرم افزاری که آیفون هایی با باتری های قدیمی را کند می کرد، قرار نمی گیرند.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بر اساس نامه جدید اپل به کنگره که در روز سه شنبه منتشر شده است، آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X تحت تاثیر نرم افزاری که آیفون هایی با باتری های قدیمی را کند می کرد، قرار نمی گیرند. سینتیا هوگان، معاون سیاست عمومی شرکت اپل در نامه ای به مجلس سنای ایالات متحده بیان کرده است: ” در مدل های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X به روز رسانی سخت افزاری انجام شده است که اجازه می دهد سیستم مدیریت عملکرد پیشرفته تری داشته باشد و این موضوع باعث می شود تا iOS پیش بینی هایی انجام داده و از خاموش شدن غیر منتظره گوشی جلوگیری کند”.

آیینه تهران

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است!

iPhone 8 و iPhone 8 Plus در ماه سپتامبر معرفی شده اند و آیفون X نیز در ماه نوامبر عرضه شده است. بر اساس سند پشتیبانی اپل که در روز سه شنبه به روز رسانی شده است، میزان تاثیرات سیستم مدیریت عملکرد بر آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X کمتر می باشد.

در ماه دسامبر برای اولین بار مطرح شد که در مدل های خاص آیفون با انجام به روز رسانی نرم افزاری وقتی باتری گوشی ضعیف می شود، سرعت پردازنده کاهش می یابد.

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است!

این شرکت می گوید که از سال گذشته شروع به کاهش سرعت آیفون های قدیمی با باتری های با ظرفیت پایین تر کرده است. این اقدام به طور عمده برای جلوگیری از خاموش شدن تصادفی گوشی بر اثر کمبود باتری انجام شده است. خاموش شدن ناگهانی گوشی در زمانی اتفاق می افتد که سیستم برای مدت کوتاهی از توان بالا استفاده می کند. اپل با کاهش سرعت آیفون های قدیمی سعی در جلوگیری از این خاموش شدن ها داشته است.

شرکت اپل مدتی است برای ارائه به روز رسانی نرم افزاری که این مشکل را ایجاد کرده، تحت فشار قرار گرفته است. در پاسخ، اپل با کاهش قیمت جایگزینی باتری در مدل های قدیمی آیفون، از جمله شامل آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶، آیفون ۶S پلاس، آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون SE، از ۷۹ دلار به ۲۹ دلار سعی در جبران این نقص داشته است.

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است!

اپل انکار می کند که بروزرسانی نرم افزاری را عمدا و به منظور کم کردن عمر محصولات این شرکت ایجاد کرده است. اپل همچنین قابلیت مدیریت انرژی جدیدی را ارائه کرده است. ویژگی جدیدی که به صاحبان آی فون اجازه می دهد که وقتی باتری گوشی قدیمی شد، در صورت تمایل، برای جلوگیری از خاموش شدن و یا راه اندازی مجدد احتمالی ناخواسته، سرعت عملکرد گوشی کاهش یابد.

منبع: businessinsider

آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است! آیفون های جدید دیگر هرگز کند نخواهند شد! اپل قول داده است!

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا