معرفی اپ

معرفی شش برنامه برای ویرایش ویدیو در اندروید!

برنامه ویرایش ویدئو اندروید

امروز در نت نوشت تصمیم گرفته‌ایم شش برنامه کاربردی در زمینه برش ویدیو را به شما معرفی کنیم. این برنامه ها علاوه بر توانایی برش ویدیو، دیگر قابلیت های ویرایش ویدیو را نیز دارا میباشند.

۰

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از دریافت یک ویدیو، بخواهید آن را برش داده و قسمت های مدنظر خود را به یکدیگر بچسبانید. متأسفانه تعداد اندکی از گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک ویرایشگر ویدیو بوده و در اکثر اوقات برای این منظور باید برنامه شخص ثالث را دانلود نمایید. برای راحت کردن کار شما، امروز در نت نوشت تصمیم گرفته‌ایم شش برنامه کاربردی در زمینه برش و ویرایش ویدیو را به شما معرفی کنیم. این برنامه ها علاوه بر توانایی برش ویدیو، دیگر قابلیت های ویرایش ویدیو را نیز دارا میباشند.

در ادامه با ما همراه باشید.

۱. Easy Video Cutter

همانطور که از نام این برنامه پیداست، Easy Video Cutter برنامه ای ساده و آسان جهت برش ویدیو است. این برنامه به صورتی خاص برای ویرایش ویدیو طراحی شده و به شما اجازه میدهد تا کلیپ های مختلف را برش داده و با یکدیگر ادغام کنید. با استفاده از این برنامه میتوانید فایل MP3 ویدیو مدنظرتان را نیز استخراج کرده و فایل GIF مدنظر خود را بسازید.

 

برنامه ویرایش ویدئو Easy Video Cutter

برنامه ویرایش ویدئو Easy Video Cutter

علاوه بر این، میتوانید ویدیو را نیز بچرخانید و افکت هایی را به آن اضافه کنید. اگرچه این برنامه دارای ویژگی است که به شما اجازه میدهد قبل از برش نهایی پیش نمایشی را از آن ببینید، اما این مورد در رابطه با افکت های آن در دسترس نیست.

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • پیش نمایش ویدیوها
 • چرخش ویدیوها
 • وجود افکت های گوناگون

دانلود برنامه

۲. Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 & Mp4

با استفاده از طرح ساده و زیبا و همچنین ویژگی های مختلف، Timbre شما را مسحور خود خواهد کرد. این برنامه نه تنها به شما اجازه میدهد که به ویرایش ویدیو بپردازید، بلکه دارای یک ویرایشگر کامل صوتی نیز می‌باشد.

با استفاده از این برنامه، میتوانید ویدیوها را به قسمت های مختلف تقسیم کرده، سپس آنها را برش داده و به یکدیگر متصل نمایید. برای برش شما باید محدوده زمانی مدنظر خود را انتخاب کنید. جالب توجه بوده که میتوانید محدوده ای در حد میلی ثانیه را نیز درنظر بگیرید.

برنامه ویرایش ویدئو Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 & Mp4

برنامه ویرایش ویدیو Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 & Mp4

علاوه بر این موارد، اپلیکیشن Timbre به شما اجازه میدهد تا فایل GIF خود را بسازید و همچنین صدای ویدیو را استخراج نمایید. تنها نکته منفی این برنامه را میتوانیم عدم وجود “قابلیت پیش نمایش” بدانیم. شما قادر نخواهید بود که قبل از برش ویدیو، پیش نمایش آن را ببینید.

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • وجود محدوده ای در حد میلی ثانیه جهت ویرایش
 • ویدیوهای تقسیم شده
 • وجود قابلیت ذخیره کردن هر ویدیو در مکانی متفاوت

دانلود برنامه

۳. VidTrim – Video Editor (Beta)

VidTrim برنامه ای عالی در زمینه ویرایش ویدیو است. یک نوار برای انتخاب محدوده زمانی وجود دارد و قابل توجه است که به شما امکان میدهد بازه ای در حد میلی ثانیه را نیز انتخاب کنید. شما همچنین میتوانید قبل از ویرایش پیش نمایشی از آن را مشاهده کنید.

برنامه ویرایش ویدئو VidTrim - Video Editor (Beta)

برنامه ویرایش ویدیو VidTrim – Video Editor (Beta)

این اپ به شما اجازه میدهد تا فایل های MP3 را استخراج کنید، ویدیوها را با یکدیگر ادغام کنید و فریم های مختلف را به دست آورید. افزوده بر این ها، VidTrim اطلاعات زیادی در رابطه با قسمت های مختلف ویدیو همچون اندازه تصویر، نرخ فریم، کدک صوتی، کدک ویدیو و بیت ریت را در اختیار شما قرار میدهد.

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • وجود محدوده ای در حد میلی ثانیه جهت ویرایش
 • نمایش اطلاعات ویدیو
 • پیش نمایش ویدیوها

دانلود برنامه

۴. YouCut – Video Editor & Maker, No Watermark

برنامه YouCut تنها به ویرایش فیلم محدود نمیشود، هر چند که این اولین ویژگی است که میتوانید از آن انتظار داشته باشید. هنگامی که ویدئو مدنظر خود را انتخاب کردید، آنگاه میتوانید موسیقی، فیلتر و پس زمینه دلخواه خود را به آن اضافه کنید.

برنامه ویرایش ویدئو YouCut - Video Editor & Maker, No Watermark

برنامه ویرایش ویدیو YouCut – Video Editor & Maker, No Watermark

شما میتوانید ویدیوها را تقسیم کرده، آن را بچرخانید، برعکس کنید و crop نمایید. این برنامه همچنین اجازه میدهد که فیلم ها را با یکدیگر ادغام کنید. اگر در رابطه با محدوده زمانی نگران هستید، جا دارد بگوییم که با YouCut میتوانید در بازه ای میلی ثانیه ای به ویرایش ویدیو بپردازید.

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • وجود محدوده ای در حد میلی ثانیه جهت ویرایش
 • پیش نمایش ویدئوها
 • Crop کردن ویدئوها
 • افزودن پس زمینه به ویدئوها

دانلود برنامه

۵. AndroVid – Video Editor (Beta)

AndroVid برنامه ای است که کار با آن آسان بوده و از ویژگی های یک برنامه ویرایشگر حرفه ای نیز سود میبرد. زمانی که کار به به برش ویدیو میرسد، این برنامه وظیفه خود را به خوبی انجام خواهد داد. شما میتوانید جهت ویرایش فیلم های طولانی، نوار مربوط به بازه زمان را زوم کرده تا بریدن ویدئوها آسان تر شود.

برنامه ویرایش ویدئو AndroVid - Video Editor (Beta)

برنامه ویرایش ویدیو AndroVid – Video Editor (Beta)

این برنامه همچنین به شما اجازه میدهد تا بدون تأثیر بر روی فیلم اصلی، قسمت هایی از ویدئو را حذف نمایید. علاوه بر این، میتوانید فایل MP3 ویدئو را استخراج کنید، فایل GIF خود را بسازید، موسیقی مدنظر خود را اضافه کنید، ویدئو را Crop نمایید و متن دلخواه را به ویدئو بیافزایید.

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • ویژگی هایی قدرتمند
 • وجود قابلیت حذف قسمت هایی از ویدئو
 • این برنامه شامل ویرایشگر تصاویر نیز است.

دانلود برنامه

 1. Video Cutter

اگر شما به دنبال یک برنامه کوچک و ساده میگردید که بدون هیچ گونه ویژگی اضافی تنها ویدئوها را برش دهد، Video Cutter گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود. این برنامه به شما اجازه میدهد تا در بازه ای در حد ثانیه ویدئو ها را ویرایش کنید. این به آن معناست که برخلاف گزینه هایی که در بالا به آن اشاره شد، از ویرایش در محدوده میلی ثانیه محروم خواهید بود.

برنامه ویرایش ویدئو Video Cutter

برنامه ویرایش ویدیو Video Cutter

چرا ما این برنامه را توصیه میکنیم؟

 • رابط کاربری ساده

دانلود برنامه

امیدواریم که لیست بالا برای شما مفید واقع شود. حال آنها را دانلود کنید و با استفاده از خلاقیت خود به ویرایش ویدئوهای مختلف بپردازید.

منبع

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا