ارز دیجیتال

روز گذشته ارزش بیت کوین در یک ساعت ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت!

صبح روز پنجشنبه ارزش بیت کوین در بازه زمانی یک ساعتی ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت. این افزایش برای سهام داران بسیار خوب بوده است چرا که بیت کوین در دو هفته گذشته در محدوه معینی معامله شده بود.

بیت کوین که روز چهارشنبه با قیمت ۶٫۹۳۹ دلار معامله میشد، به ناگاه در روز پنجشنبه به ۸٫۰۵۵ دلار افزایش یافت و در پایان روز نیز بر روی ۷٫۸۵۰ دلار ثابت شد. مجموعه این روند به آن معناست که بیت کوین رشدی ۱۳ درصدی را نسبت به روز چهارشنبه داشته است.

افزایش ارزش 1000 دلاری بیت کوین در یک ساعت
افزایش ارزش ۱۰۰۰ دلاری بیت کوین در یک ساعت

طبق سخن برخی از منابع، کاهش تسویه یا معاملات فروش نقش مهمی را در این افزایش ناگهانی ایفا کرده است. در سوی دیگر ممکن است خریداران فنی نیز نقش به سزایی در افزایش قیمت به بیش از ۷۰۰۰ دلار داشته باشند.

شایان ذکر است در حالی که افزایش قیمت از ۶٫۷۶۶ به ۷۰۰۰ دلار حدود دو ساعت طول کشیده است، اما افزایش ناگهانی ۱۰۰۰ دلاری پس از آن تنها در ۴۵ دقیقه صورت گرفته است.

سرعت این صعود را نباید چندان تعجب آور قلمداد کنیم. بلکه آن چیزی که سبب تعجب بیشتر میگردد محدوده افزایش و مدت زمانی است که این جهش در آن صورت گرفته است.

حال با توجه به جهش روز گذشته، به نظر میرسد که دوره تثبیت بیت کوین به پایان رسیده است. همچنین افزایش ارزش به ۸۵۰۰ دلار در روزهای آینده چندان دور از انتظار نمیباشد. هم اکنون و در زمان انتشار این مطلب در نت نوشت ارزش هر یک واحد بیت کوین در بازار جهانی ۸٫۱۰۵ دلار امریکا می باشد.

منبع: coindesk

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا