اقتصادی

افزایش ارزش بیت کوین دوقولوهای Winklevoss را به اولین میلیاردر های بیت کوین بدل کرد!

افزایش ارزش بیت کوین
۳+
  • به گزارش coinranking، ارزش بیت کوین دیروز به ۱۱ هزار ۷۰۰ هم دلار رسید.
  • دوقلوهای Winklevoss که ثروت بیت کوین آنها در سال ۲۰۱۱ بیش از ۱ میلیون بیت کویت بود، اکنون با افزایش ارزش بیت کوین در بازار معاملات به سرمایه های میلیارد دلاری دست یافته اند!

این روزها را باید دوران شکوه ارزش بیت کوین دانست و امثال برادران دوقلو Tyler Winklevoss و Cameron Winklevoss را می توان میلیاردر های خودش شانس این روز ها دانست. اگرچه در هفته گذشته ارزش بیت کوین شدیدا کاهش یافت، اما این روند در آخر هفته بهبود بخشیده شد.

بر اساس اطلاعات موجود در بازارهای داخلی، ارزش بیت کوین در روز یکشنبه به بالاترین سطح یعنی ۱۱ هزار و ۸۲۶ دلار رسید که بیش از ارزش ۱۱٫۳۰۰ دلار است. این پول دیجیتال در روز یکشنبه به ارزش بالایی رسید و رکورد شکنی داشت. از صبح روز یکشنبه ارزش بیت کوین افزایش ۲٫۷ درصدی پیدا کرد که نسبت به دلار آمریکا ارزشمندتر است.

بیت کویین

بیت کویین

بیت کوین برای سرمایه گذاران و موسسات عادی بسیار جذاب است. هفته گذشته اپراتور Nasdaq نشان داد که در مقایسه با گروه رقیب CME در راه اندازی قراردادهای آینده بیت کوین عملکرد بزرگتری دارد. این از جمله نشانه هایی بوده که سرمایه گذاران حرفه ای به شکل فزاینده در این زمینه فعالیت می کنند.

سرمایه گذاران از طریق بیت کوین می توانند به دستاوردهای بزرگ دست پیدا کنند. وب سایت تلگراف در آخر هفته گذشته گزارشی منتشر کرد مربوط به دوقلوهای Winklevoss که این دو برادر تصمیم گرفتند برعلیه مارک زاکربرگ که ادعا دارند طرح فیس بوک را از آنها سرقت کرده ادعای دعوی کند اما گویا مارک زاربرگ شانس آورده و اکنون خیلی زود توانسته اند به میلیارد های خود ساخته بدل شوند!

این دو عضو سابق المپیک که در سال ۲۰۱۳ در این رقابت ها شرکت داشته اند اعلام کردند که چیزی حدود ۱۱ میلیون بیت کوین در اختیار دارند. اکنون با توجه به رشد ۱۰۰۰ درصدی این ارز دیجیتال ارزش سرمایه گذاری این دو برادر به ۱ میلیارد دلار رسیده و حال آنها به افراد ثروتمندی تبدیل شدند.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا