تکنولوژی

رونمایی بی ام و از کانسپت M8 Gran Coupe یک سدان اسپورت دل انگیز!

M8 Gran Coupe

این محصول را باید نمونه پیش نمایشی از نسخه اصلی M8 Gran Coupe دانست که باید آن را در دسته سدان های سوپراسپرت قرار داد. این خودرو در کنار ساختار اسپرت و تنومند دارای چهره ای لوکس بوده که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند.

۰

شرکت بی ام و با دستی پر به نمایشگاه ژنو آمده و یکی از پرچمداران کمپانی در این رویداد کانسپت M8 Gran Coupe رقیب AMG GT سدان اسپرت چهار درب مرسدس است. خودروساز بایرن این مدل را به عنوان سری M دانسته که اتومبیل های با عملکرد بالا کمپانی را در بر می گیرند. این محصول را باید نمونه پیش نمایشی از نسخه اصلی M8 Gran Coupe دانست که باید آن را در دسته سدان های سوپراسپرت قرار داد. این خودرو در کنار ساختار اسپرت و تنومند دارای چهره ای لوکس بوده که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند.

M8 Gran Coupe

سری ۸ بی ام و پرچمدار کمپانی هستند که باواریایی ها می خواهند به مرور زمان نسخه تولیدی مدل های مختلف آن را معرفی کنند. M8 Gran Coupe نیز یکی از این خانواده بوده اگرچه یک مدل معمولی به شمار نمی رود. درست همانند CLS و A کلاس مرسدس بنز، این مدل نیز برای بی ام و مدلی با طراحی جدید محسوب شده که می تواند مدل های مختلفی را دربرگرفته و شاهد معرفی نسخه های متفاوتی از این سری باشیم. سقفی شیب دار، گل گیرهای پهن، اسپویلری یکپارچه، چهره جسور و برخی دیگر از ویژگی های ظاهری M8 Gran Coupe است.

M8 Gran Coupe

جزئیات ظاهری M8 Gran Coupe نظر هر فردی را به خود جلب می کند و با طراحی آیرودینامیکی می تواند عملکرد بالایی در مسابقات از خود نشان دهد. چراغ های LED باریک و دلربا می تواند جذابیت ظاهری این مدل را دوچندان سازد. مدیر بخش M بی ام و به ستایش M8 Gran Coupe کانسپت پرداخته و آن را نمونه بارز یک پرچمدار تنومند باواریایی خوانده که در آینده نزدیک نسخه تولیدی آن روانه بازار می شود.

جزئیات بیشتری دردسترس قرار نگرفت و باید منتظر ماند تا نسخه تولیدی آن رونمایی شود.

منبع

۱ دیدگاه

یک دیدگاه

 1. Avatar

  ر

  ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ at ۸:۰۳

  سلام
  سپاس از مطالب شما
  به عنوان پیشنهاد به نظر من به جای پردازشگر کلمات از واژه پرداز و به جای وب بیس از وب پایه و یا از طریق وب استفاده کنید

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا