خودرو

برابوس و به نمایش درآوردن مرسدس های خوش استیل و بهت آورش در ژنو!

برابوس نیز همانند دیگر تیونرهای رقیب حضوری قوی در نمایشگاه اتومبیل ژنو داشته و با به نمایش درآوردن چندین محصول فوق العاده نظر بسیاری را به غرفه خود جلب کرد. برابوس با مجموعه از خودروهای بنز حضوری یافته و توانسته قدرت خود را نشان دهد. لوگو بزرگ B این برند روی نشان مرسدس بنز قرار گرفت و می تواند قابل توجه باشد.

بیشتر محصولات برابوس لوکس و پریمیومی هستند که در این میان مدل های قدرتمند نیز به چشم می خورد. برابوس همیشه سعی داشته پیشرانه های قدرتمندی را روی اتومبیل های تیونینگ خود جای دهد و مدل های سال جاری آن نیز بسیار قابل توجه و چشمگیر بودند.

برابوس

از جمله آنها باید به Brabus 800 اشاره کرد که در حقیقت همان مرسدس اس کلاس بوده و خودرویی تمام عیار می باشد. این مدل از پیشرانه ۸۰۰ اسب بخاری بهره می برد و می تواند به سقف سرعت ۳۰۰ کیلومتربرساعتی دست پیدا کنید. همچنین قادر است در کمتر از ۳ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت دست پیدا کنید. البته قیمت Brabus 800 ارزان نیست و با قیمت ۳۵۹ هزار یورویی به فروش می رسد که هر فردی قادر به خرید چنین مدلی نیست.

برابوس

E63 S مرسدس به شکل استاندارد مدلی جذاب و حرفه ای بوده و حال با تیونینگ برابوس به مدلی خاص تبدیل شده و که هیچ کس را از طراحی جذاب خود ناراضی نمی کند. این مدل تیونینگ شده مرسدس در مقایسه با Brabus 800 قدرت کمتری داشته و در عین حال با رنگی مشکی جذاب تر به نظر می رسد. Brabus 800 می تواند در کمتر از ۳٫۱ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسد و سقف سرعتی ۳۰۰ کیلومتری را به مخاطب خود ارائه دهد. قیمت ۲۵۰ هزار یورویی اگرچه بسیار بالا بوده اما در مقایسه با سایر محصولات ارزان قیمت تر است.

برابوس

برابوس مدل دیگری هم معرفی کرده که Brabus 900 نام داشته و براساس مایباخ S650 تیونینگ شده است. مدلی با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۹۰۰ اسب بخاری که در ۳٫۷ ثانیه ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد و سقف سرعتی ۳۵۰ کیلومتر برساعتی دارد. البته این خودرو توربو دوقلو ارزان نیست و هزینه ۴۰۰ هزار یورویی را به دنبال داشته که گران قیمت است.

منبع

 

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا