شبکه‌های اجتماعی

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!!

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!! برای ما زمانی عجیب بود که بتوانیم همه آلبوم‌های یک عمر زندگی هنری یک خواننده را در یک دیسک جا بدهیم و یا در چند ساعت دانلود کنیم، چون پیش از آن مجبور بودیم، آلبوم‌ها را در نوارهای کاست، برای خودمان تهیه کنیم.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

Winamp نرم افزاری نام آشنا، محبوب و البته نوستالژیک در زمینه ی پخش فایل های صوتی و آهنگ ها بود که بی شک برای یک بار هم شده نام آن را شنیده اید و یادآور روزهای آغازین عصر دیجیتال می باشد. این نرم افزار پخش موسیقی در نوع خود و در زمان خود جزء بهترین پخش کننده فایل های صوتی بشمار می رفت.

آیینه تهران

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!!

برای ما زمانی عجیب بود که بتوانیم همه آلبوم‌های یک عمر زندگی هنری یک خواننده را در یک دیسک جا بدهیم و یا در چند ساعت دانلود کنیم، چون پیش از آن مجبور بودیم، آلبوم‌ها را در نوارهای کاست، برای خودمان تهیه کنیم. این موزیک پلیر تا چندین سال به روزرسانی شد و در نهایت شرکت سازنده در سال ۲۰۱۲ به عمر این موزیک پلیر پایان داد.

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!!
به تازگی یک نسخه تحت وب از این موزیک پلیر خاطره انگیز راه اندازی شده که در مرورگرهای مدرن در دسترس است. کاربران می توانند با کشیدن پوسته های مختلف این پلیر به پنجره مرورگر، پوسته آنها را تغییر دهند و حتی موزیک های مورد علاقه خود را به همین شیوه در آن پخش کنند. متاسفانه، قابلیت اضافه کردن افزونه ها در این نسخه تحت وب به خوبی کار نمی کند که می توان آن را نادیده گرفت.

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!!
Winamp در گذشته یکی از برنامه‌های محبوب ما بود، همانگونه که زمانی موزیک پلیر ویندوز، یاهو مسنجر و اینترنت اکسپلورر بودند.
توصیه می کنیم با بارگزاری آهنگ های قدیمی در این موزیک پلیر تحت وب، نوستالژی دهه ۷۰ را زنده کنید و خاطرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک گذارید.

منبع: thenextweb

 

به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!! به سادگی موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!!

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا