خودرو

پیش نمایش شاسی بلند بوگاتی ؛ وقتی طراحان به جای بوگاتی دست به کار می شوند!

کانسپت شاسی بلند بوگاتی

شرکت های مطرحی چون لامبورگینی، لوتوس، فراری و چندی دیگر تصمیم گرفتند در زمینه تولید شاسی بلند دستی داشته باشند. مک لارن البته واکنشی نداشته و اما کمپانی بریتانیایی برنامه هایی دارد که در آینده آن را ممکن می کند. گذشته از تمامی این برندها جای شاسی بلند بوگاتی خالی بوده و برند زیرمجموعه فولکس واگن هیچ اظهار نظری درباره یک مدل شاسی بلند نداشته است. در گذشته بوگاتی تولید سدان و شاسی بلند را منع کرده بوده و در این میان تصور یک مدلی بلندقامت با ترکیب چهره شیرون و ویرون امری دشوار است. به تازگی یکی از هنرمندان دیجیتالی تصمیم گرفت شاسی بلند بوگاتی را به تصویر بکشد رندری منتشر کرده که بوگاتی شیرون را در قالب یک شاسی نشان می دهد. Aksyonov Nikita تصویری از شاسی بلند بوگاتی را به عنوان یک مدل ۲۰۲۰ ارائه کرده که شگفت انگیز است.

۰

شرکت های مطرحی چون لامبورگینی، لوتوس، فراری و چندی دیگر تصمیم گرفتند در زمینه تولید شاسی بلند دستی داشته باشند. مک لارن البته واکنشی نداشته و اما کمپانی بریتانیایی برنامه هایی دارد که در آینده آن را ممکن می کند. گذشته از تمامی این برندها جای شاسی بلند بوگاتی خالی بوده و برند زیرمجموعه فولکس واگن هیچ اظهار نظری درباره یک مدل شاسی بلند نداشته است. در گذشته بوگاتی تولید سدان و شاسی بلند را منع کرده بوده و در این میان تصور یک مدلی بلندقامت با ترکیب چهره شیرون و ویرون امری دشوار است. به تازگی یکی از هنرمندان دیجیتالی تصمیم گرفت شاسی بلند بوگاتی را به تصویر بکشد رندری منتشر کرده که بوگاتی شیرون را در قالب یک شاسی نشان می دهد. Aksyonov Nikita تصویری از شاسی بلند بوگاتی را به عنوان یک مدل ۲۰۲۰ ارائه کرده که شگفت انگیز است.

کانسپت شاسی بلند بوگاتی

کانسپت شاسی بلند بوگاتی

طراحی مدل کانسپت شاسی بلند بوگاتی  مجلل بوده و همانند شیرون یک خودرو سوپراسپرت پرتوان است که می توان انتظارات بسیاری از آن داشت. البته تاحدودی شباهتی به رنو کولئوس در ساختار داشته و به نظر می رسد این طراح فرانسوی از محصول رنو چشم نبرداشته است. در تصویر شباهت کاملی بین شیرون و این شاسی بلند مشاهده می شود و حتی این موضوع شامل رینگ ها می شود که Nikita هیچ تغییری در آن حاصل نکرده است. یک چراغ L شکل همانند رنو کولئوس مشاهده می شود و حتی چراغ های عقب آن نیز به این خودرو شباهت دارد.

کانسپت شاسی بلند بوگاتی

کانسپت شاسی بلند بوگاتی

سیستم اگزوز دوگانه بزرگ و برخی دیگر شاسی بلند بوگاتی را به یک مدل خاص تبدیل کرده است. انتظارات در بخش پیشرانه از SUV بوگاتی بسیار است و باید امید داشت شرکت فرانسوی ویژگی بزرگی برای آن در نظر گیرد. پیشرانه کوچک توربوشارژ که در مقایسه با شیرون اسب بخار کمتری تولید می کند. با تمام این تفاسیر باید بیان داشت که محصول بوگاتی اگر به واقعیت تبدیل شود می تواند محبوبیت بسیاری پیدا کند.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا