ورزش و تناسب اندام

ورزش در ۳۰ روز لذتبخش! روز دهم چالش + ویدیو

ورزش در ۳۰ روز

چالش ورزش در ۳۰ روز ، روز دهم به تقویت بیشتر هسته مرکزی بدن می پردازد و بدنی لاغرتر و پاهایی کشیده تر را به شما هدیه می دهد.روزه ورزشی خوش آمدید.

به روز دهم چالش ورزش در ۳۰ روز خوش آمدید. امروز روز مهمی است. برای آن که لاغرتر باشید، پاهای کشیده تری داشته باشید، هسته مرکزی بدن‌تان تقویت شود با برنامه امروز مثل روزهای دیگر چالش ورزش در ۳۰ روز همراه تریسی اندرسون باشید.

هر روز به شما در چالش ورزش در ۳۰ روز خوش آمد می‌گوییم چون تغییرات زیادی در بدن‌تان مشاهده می‌کنید. امروز بخصوص کاملا متوجه شده اید که بالاتنه تغییر کرده و احتمالا بعضی از لباس‌هایتان را با خوشحالی نگاه می‌کنید چون برای تان کمی گشاد شده اند و سایز کم کرده اید.

مثل همیشه آماده باشید. حتی‌الامکان یک زیرانداز خاص برای حرکات ورزشی تان داشته باشید. بطری آب را کنار دست تان بگذارید تا در فواصلی بتوانید یکی دو جرعه آب بنوشید.

چند حرکت گرم کردن بدن انجام دهید.

ویدئوی روز چهارم اساس برنامه امروز شما است. آن را باز کنید. مثل دو سه روز اخیر حرکات را به جای ۱۰ بار امروز ۱۵ بار انجام دهید. بعد نیم ساعت با استفاده از ویدئوی ورزش کاردیو، ورزش تقویت و پمپاژ قلب را دنبال کنید.

ویدیو را می توانید از کانال تلگرام نت نوشت به آدرس: https://t.me/netnevesht دانلود و ذخیره  کنید تا روزهای دیگری هم بتوانید از آن استفاده کنید.

حرکات کششی و یک حمام آب گرم بعد از ورزش فراموش نشود.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا