1397-12-28
اخبار تکنولوژی

شارژ کامل گوشی تنها در ۱۰ دقیقه

شارژ کامل گوشی تنها در ۱۰ دقیقه

شاید شما هم به این فکر کرده اید که ای کاش باتری ها به جای ۱۰۰% شدن، ۱۰۰۰% شارژ شوند تا بتوان چند روزی روی آنها حساب کرد، متاسفانه این ایده در همین لحظه و در میان گوشیهای کنونی تنها یک تصور شیرین است. تنها کاری که اکنون از ما به عنوان کاربر بر می آید انتخاب یک گوشی با حجم باتری بالاتر است! در ادامه با پژوهش های جدیدی آشنا می شویم که خبر از شارژ کامل گوشی تنها در ۱۰ دقیقه دارند، با نت نوشت همراه باشید.

شارژ کامل گوشی تنها در ۱۰ دقیقه

یکی از دغدغه های محققان کنونی این است که تلفن های همراه شما کمترین میزان زمان را در روز به شارژ شدن نیاز داشته باشد. در گوشی های کنونی میران حجم باتری مدام در حال افزایش است اما نباید از یاد ببریم که در بهترین حالت شما حداقل نیاز به زمانی حدود یک ساعت برای شارژ کامل گوشی هوشمند خود احتیاج دارید.

بیشتر بخوانید: شارژ گوشی شب تا صبح خطری برای باتری شما ندارد!

Charge-Smartphone-in-10-minutes

محقق سنگاپوری Rachid Yazami تراشه ای تولید کرده که توانایی شارژ کامل گوشی تنها در ۱۰ دقیقه را داراست. این شارژ سریع طبق ادعای این محقق ابدا هیچ تاثیری بر فرآیند و روند کاری باتری ندارد و هیچ آسیبی به باتری نخواهد زد.

تصور کنید گوشی موبایل هوشمند شما تنها در ۱۰ دقیقه ۱۰۰% شارژ شود!

آقای یازمی اکنون در حال مذاکره با شرکت های تولید کننده و عظیم فناوری مانند سونی و سامسونگ است تا بتواند هر چه سریعتر این تراشه را به تولید انبوه برساند. به احتمال زیاد با توجه به سطح توافق هایی که صورت گرفته تا سال ۲۰۱۷ شاهد استفاده از این تکنولوژی در گوشی های تلفن همراه سطح بازار خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: روش صحیح شارژ موبایل ، تاکنون گوشی هوشمند خود را اشتباه شارژ کرده‌اید!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا