خودرو

رونمایی از تیگو ۸ ، پرچمدار جدید و شاسی بلند چری

رونمایی از تیگو ۸ ، پرچمدار جدید و شاسی بلند چری. شرکت چری به تازگی در چین از خودرو هفت صندلی بزرگ تیگو ۸ رونمایی کرد. اتومبیلی که در ماه آوریل روانه بازار می شود و پیشتر به عنوان چری T18 شناخته می شد. شعار کمپانی چری برای این مدل زندگی در آینده یا همان Life in Future است.

۰

شرکت چری به تازگی در چین از خودرو هفت صندلی بزرگ تیگو ۸ رونمایی کرد. اتومبیلی که در ماه آوریل روانه بازار می شود و پیشتر به عنوان چری T18 شناخته می شد. شعار کمپانی چری برای این مدل زندگی در آینده یا همان Life in Future است.

متاسفانه چری تصاویری از فضای داخلی تیگو ۸ نشان نداد و در حقیقت نسخه تولیدی کانسپت Exeed TX premium چری محسوب می شود. در ابعاد کاملا شبیه به Jetour X70 بوده و از ویژگی های بزرگی برای آن در نظر گرفته شد.

ابعاد خودرو:

  • تیگو ۷: ابعادی ۴۵۰۵/۱۸۳۷/۱۶۷۰ میلیمتری با فاصله دو محور ۲۶۷۰ میلیمتری دارد.
  • تیگو۸: نامشخص
  • Exeed TX: ابعاد ۴۶۶۴/۱۸۷۲/۱۶۸۵ میلیمتری با فاصله دو محور ۲۶۹۷ میلیمتری دارد.
  • Jetour X70: ابعاد۴۷۲۰/۱۹۰۰/۱۶۹۵ میلیمتری با فاصله دو محور ۲۷۴۵ میلیمتری دارد.

به نظر می رسد چری می خواهد مدل های مشابه ای از این خودرو را روانه بازار کند. بیشتر آنها پیشرانه مشابه ای داشته و از عملکرد خوبی برخوردار هستند. از رقبا آن باید به دانگ فنگ، زوتی و چانگان اشاره کرد. طراحی مدل بسیار جذاب بوده و شباهت به اتومبیل های اروپایی و قابل توجه دارد. گلگیرهای پهن با رینگ های کرومی از ویژگی های ظاهری تیگو ۸ پرچمدار جدید چری است.

در بخش پیشرانه احتمالا کمپانی چری موتور ۱٫۵ لیتری توربو ۱۵۰ اسب بخاری یا ۲٫۰ لیتری ۱۲۲ اسب بخاری موجود را به کار می گیرد. دقیقا مشخص نیست چینی ها چه پیشرانه ای برای تیگو ۸ پریمیومی در نظر گرفتند و احتمالا بزودی وارد بازارهای مختلف آسیایی خواهد شد.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا