ارز دیجیتال

این ۳ ارز دیجیتالی تا انتهای سال ۲۰۱۸ ارزشی دوچندان خواهند یافت!

سه ارز دیجیتال

در ابتدای سال، بازار ارزهای دیجیتال با اوضاع بدی روبرو شد. در این مدت این ارزها ۶۷ درصد از سرمایه بازار خود را از دست دادند. هرچند با وجود همه این ریسک و خطرات، هنوز هم جای امیدواری وجود دارد. و ما امیدواریم که ارزش این سه ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ دو برابر شود.

۰

در ابتدای سال، بازار ارزهای دیجیتال با اوضاع بدی روبرو شد. در این مدت این ارزها ۶۷ درصد از سرمایه بازار خود را از دست دادند. هرچند با وجود همه این ریسک و خطرات، هنوز هم جای امیدواری وجود دارد. و طبق پیش بینی ها ما امیدواریم که ارزش این سه ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ دو برابر شود.

اتریوم (Ethereum) :

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش رتریوم در سال 2018 دوبرابر می شود

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش رتریوم در سال ۲۰۱۸ دوبرابر می شود

کارشناسان پیش بینی کرده اند علیرغم این که اتریوم دومین ارز از لحاظ ارزش و سرمایه در بازار، بعد از بیت کوین است، این گونه برداشت می شود که این ارز، بیت کوین را پشت سر می گذارد و ارزش آن دوبرابر می شود.

بزرگترین ممیزی فروش اتریم، بلاک چین آن می باشد که سه تفاوت اصلی با بیت کوین دارد. این سیستم قادر به انجام تراکنش معاملاتی با سرعتی تقریبا سه برابر بیت کوین، و بسیار ارزان تر از آن است. هر تراکنش کمتر از یک دلار هزینه دارد، در حالی که در بیت کوین انجام هر تراکنش معاملاتی حدود ۲۸ دلار هزینه در بردارد.

اتریوم همچنین کاربردی فراتر از یک ارز دارد، این ارز توانایی انتقال پول بین موسسات مالی را دارد و همکاری های در جهت نظارت بر زنجیره های تأمین، ایجاد هویت های دیجیتالی و ثبت پرونده های پزشکی انجام می دهد.

در نهایت این پروتکل های قرارداد هوشمند هستند که بازی را به نفع ارزهای دیجیتال تغییر می دهند. آنها برای کمک به تایید، تسهیل و اجرای یک قرارداد طراحی شده اند. بهترین چیز در مورد این نوع قراردادها این است که آنها می توانند مطابق با نیازهای کسب و کار تنظیم شوند، بنابراین می توان آنها را در صنایع مختلف استفاده کرد.

نانو (Nano) :

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش نانو در سال 2018 دوبرابر می شود

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش نانو در سال ۲۰۱۸ دوبرابر می شود

ارز دیجیتال نانو (Nano) بسیار منحصر به فرد است، این ارز از فناوری بلاک چین متفاوتی استفاده می کند. ارز نانو بر روی block-lattice blockchain اجرا می شود، بدان معنی که هر کاربر می تواند بلاک چین خود را کنترل کند. که با جدا کردن آن از دیگر کاربران به مقیاس پذیری بزرگ شبکه کمک می شود.

نانو توانایی پردازش ۷۰۰۰ تراکنش در ثانیه را دارد. هنگامی که شما این ارز را با ارز دیجیتال ویزا (Visa) مقایسه می کنید که ۲۴۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش می کند، مشاهده می کنید که نانو بیشتر از هر نوع ارز دیجیتال دیگر توانایی رقابت با روش های سنتی پرداخت را دارد.

گمان می رود که نانو نیاز به یک سیستم پرداخت همتا به همتا (peer-to-peer) دارد، و تا به حال هیچ  شریک برجسته ای ندارد؛ با این حال، پیش بینی می شود در این سال به طور قابل توجهی دچار تغییر و تحولات شود.

کوانتوم (Qtum):

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش کوانتوم در سال 2018 دوبرابر می شود

کارشناسان پیش بینی می کنند ارزش کوانتوم در سال ۲۰۱۸ دوبرابر می شود

فناوری بلاک چین کوانتوم دارای بهترین جنبه های زیرساخت بیت کوین و ماشین مجازی اتریوم است. این ارز همچنین یک جنبه اختصاصی بلاک چینی را ایجاد کرده که قابلیت ثبت پروتکل های قرارداد هوشمند را دارد و این در حالی است که سازگاری با دروازه های ورودی بیت کوین و قراردادهای هوشمند اتریوم را هم دارد.

در آغاز سال، آنها اعلام کردند که پنج شریک بزرگ خود در سال ۲۰۱۸ را منتشر خواهند کرد. آنها پیش از این نام دو شریک خود را اعلام کرده اند؛ یکی  ۳۶۰ Finance، که به آنها اجازه می دهد تا راه حل های توسعه بلاک چین را ایجاد کنند. و دومی Baofeng Bokocloud است؛ به منظور دستیابی به اولین خدمات شبکه عمومی بلاک چین در جهان.

این دو مشارکت خود باعث می شود تا کوانتوم به شکوفایی برسد، بنابراین با سه موردی که هنوز اعلام نشده، انتظار می رود که اتفاقات بزرگی در انتظار این ارز باشد.

منبع: cryptodaily.co.uk

 

۱ دیدگاه

یک دیدگاه

  1. Avatar

    ali

    ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ at ۱۹:۵۴

    فوین رو بادتون رفت

    ۳+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا