آموزشی

دانلود هایلایت اینستاگرام خودتان و دیگران را بیاموزید!

هایلایت اینستاگرام
۸+

تا دو سال پیش فقط هدف ما این بود که یک پست اینستاگرام خوب ایجاد کنیم اما در سال ۲۰۱۶ اینستاگرام استوری‌ها را در اپ خود راه اندازی کرد. این قابلیت که از Snapchat گرفته شده است، در حال حاضر در همه جا هستند، واتس اپ، فیس بوک، مسنجر و اینستاگرام. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توانید اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام خودتان و دیگران کنید؛

دانلود هایلایت اینستاگرام

استوری اینستاگرام تاکنون در مقایسه با همتای خود فیس بوک بسیار محبوب تر بوده است. چون ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که در هیچ پلتفرم دیگر قابل دسترسی نیستند. یکی از این ویژگی‌ها هایلایت استوری است.

همانطور که می‌دانید و قبلا نیز در نت نوشت به آن پرداختیم، می‌توانید استوری‌های خود را هایلایت کنید و آنها را در بخش جداگانه‌ای از پست‌های خود قرار دهید. هایلایت‌ها فقط از استوری‌ها و نه از پست‌های عادی ایجاد می‌شوند. شما می‌توانید چندین هایلایت ایجاد کنید و آنها برای همیشه در صفحه اینستاگرام نگهدارید حتی بعد از ۲۴ ساعت که استوری‌ها پاک می‌شوند آن باقی می‌مانند.

استفاده از هایلایت اینستاگرام یک کار آسان است، گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام کنید و تصاویر یا ویدیوی مد نظرتان را ذخیره کنید. بله، البته، شما می‌توانید از آن اسکرین شات بگیرید اما نتیجه کار خیلی جالب نمی‌شود. برای شما هم جالب است که بدانید چگونه می‌توان هایلایت اینستاگرام خود و دیگران را دانلود کرد!

بیشتر بخوانید: تفاوت استوری و هایلایت در اینستاگرام چیست ؟

دو راه برای دانلود هایلایت اینستاگرام وجود دارد.

به طور مستقیم دانلود هایلایت اینستاگرام را انجام دهید!

برای دانلود هایلایت اینستاگرام در گوشی خود این مراحل را دنبال کنید:
مرحله ۱: اپ اینستاگرام را راه اندازی کنید و به صفحه پروفایل خود بروید. روی هایلایتی که می‌خواهید دانلود کنید، ضربه بزنید.

روی هایلایتی که می‌خواهید دانلود کنید، ضربه بزنید.

روی هایلایتی که می‌خواهید دانلود کنید، ضربه بزنید.

مرحله ۲: عکسی را که می‌خواهید از آن هایلایت مورد نظر خود دانلود کنید پیدا کنید. سپس روی آیکون Seen by در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید: دانلود اطلاعات اینستاگرام ، چگونه از اطلاعات اکانت اینستاگرام پشتیبان تهیه کنیم؟

روی آیکون Seen by در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید

روی آیکون Seen by در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید

مرحله ۳: در صفحه بعد، روی آیکن Download ضربه بزنید. عکس در گالری گوشی شما دانلود و ذخیره خواهد شد.

دانلود هایلایت با استفاده از آرشیو استوری ها

شما همچنین می‌توانید اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام در قسمت بایگانی کنید. تمام استوری هایی که در اینستاگرام پست می‌کنید به طور خودکار آرشیو می‌شوند.
در این بخش باید تمام عکس‌های هایلایت شده خود را جستجو کنید. خوشبختانه تاریخ هر عکس مشخص است. این به شما کمک می‌کند تا راحت عکس‌های خود را پیدا کنید.

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید و روی آیکن پروفایل ضربه بزنید تا به صفحه پروفایل خود بروید. در صفحه پروفایل، روی آیکن Archive در بالای صفحه ضربه بزنید. و به سادگی دانلود هایلایت اینستاگرام خودتان را انجام دهید!

بیشتر بخوانید: ۱۰ ترفند مخفی اینستاگرام که باید قبل از استفاده از این شبکه اجتماعی بدانید!

 روی آیکن Archive در بالای صفحه ضربه بزنید.

روی آیکن Archive در بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله ۲: عکسی را که می‌خواهید دانلود کنید جستجو کنید و روی آن ضربه بزنید. سپس روی آیکن سه نقطه در گوشه پایین سمت راست عکس ضربه بزنید. سپس گزینه Save photo را از منوی پاپ آپ انتخاب کنید تا عکس مورد نظر دانلود و ذخیره شود.

گزینه Save photo را از منوی پاپ آپ انتخاب کنید

گزینه Save photo را از منوی پاپ آپ انتخاب کنید

راهنمای دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران!

در صورتی که تمایل داشته باشید اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران کنید، باید بدانید اینستاگرام یک دکمه دانلود بومی ارائه نمی‌دهد. اما همیشه یک راه وجود دارد.
اگر چه هیچ اپی ندارید که به کمک آن بتوانید استوری‌های دیگران را دانلود کنید، ما وب سایتی به شما معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا هایلایت اینستاگرام دیگران را به آسانی دانلود کنید.  هم روی کامپیوتر و هم روی موبایل.

بیشتر بخوانید: مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام دیگران با این افزونه در کروم!

برای دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: وب سایت Zasasa را در مرورگر تلفن یا کامپیوتر خود باز کنید.

مرحله ۲: در کادر متن موجود، لینک کامل پروفایل اینستاگرام کاربری را که می‌خواهید هایلایت‌های وی را ذخیره کنید، تایپ کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید هایلایت‌ها را از پروفایل  @netnevesht دانلود کنید عبارت https://www.instagram.com/netnevesht را تایپ کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید.

لینک کامل پروفایل اینستاگرام کاربری را که می‌خواهید هایلایت‌های وی را ذخیره کنید، تایپ کنید

لینک کامل پروفایل اینستاگرام کاربری را که می‌خواهید هایلایت‌های وی را ذخیره کنید، تایپ کنید

مرحله ۳: وب سایت، تمام هایلایت‌ها را از آن پروفایل دانلود می‌کند. اگر از دسکتاپ خود این کار را انجام می‌دهید روی عکسی که می‌خواهید آن را دانلود کنید کلیک کنید و آن را ذخیره کنید. در تلفن‌های همراه، عکس را چند لحظه نگه دارید و تصویر را دانلود کنید. این مراحل را برای تمام تصاویری که می‌خواهید دانلود کنید تکرار کنید.

روی عکسی که می‌خواهید آن را دانلود کنید کلیک کنید و آن را ذخیره کنید.

روی عکسی که می‌خواهید آن را دانلود کنید کلیک کنید و آن را ذخیره کنید.

در صورتی که می‌خواهید همه تصاویر را یکجا دانلود کنید، می‌توانید این کار را انجام دهید. اما این روش تنها روی دسکتاپ / لپ تاپ کار خواهد کرد. برای انجام این کار، شما باید یک افزونه Chrome به نام Image Downloader را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید: الگوریتم اینستاگرام چگونه فید شما را سازمان دهی و ترتیب بندی می‌کند؟

 چگونه استوری اینستاگرام را روی کامپیوتر دانلود کنیم.

اکنون که می‌دانید چگونه هایلایت‌های اینستاگرام را در کامپیوتر و موبایل خود دانلود کنید، نحوه نمایش و ذخیره استوری‌های اینستاگرام را در کامپیوتر نیز به شما توضیح می‌دهیم.

مرحله ۱: وب سایت Storiesig را در مرورگر کامپیوتر خود باز کنید.

مرحله ۲: نام کاربری را در باکس نام کاربری که استوری‌های وی را می‌خواهید دانلود کنید، وارد کنید. به عنوان مثال، من می‌خواهم استوری را از guidingtechhindi دانلود کنم، پس Guidingtechhindi را وارد می‌کنم.

م کاربری که استوری‌های وی را می‌خواهید دانلود کنید، وارد کنید

م کاربری که استوری‌های وی را می‌خواهید دانلود کنید، وارد کنید

مرحله ۳: نام پروفایل زیر باکس نام کاربری ظاهر می‌شود. روی آن کلیک کنید.

روی نام پروفایل کلیک کنید

روی نام پروفایل کلیک کنید

مرحله ۴: در صفحه بعد، برای دانلود عکسها روی دکمه دانلود در زیر هر عکس ضربه بزنید. در صورتی که می‌خواهید چندین عکس را دانلود کنید، از افزونه Image Downloader Chrome همانطور که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ۹ نکته اینستاگرامی از موفق‌ترین‌های اینستاگرام !

۹ دیدگاه

9 دیدگاه

 1. Avatar

  فقط ایرانه که به ادم کمک نمیکنند

  ۱۰ آبان ۱۳۹۷ at ۱۶:۲۲

  استوری هایی هستش که روی عکس پروفایل طرفه که روش کلیک میکنی میتونی ببینی بعد از یه مدتی حذف میشن یعنی همون دم باید سیوشون کنی و من نتونم بیام نت راهش چیه که بتونم اونارو هم سیو کنم و استوری های قبلی عس پروفایلشم ببینم انارو هم سیو کنم؟ جواب بدید

  ۱+
  • علی پوربافرانی

   علی پوربافرانی

   ۱۰ آبان ۱۳۹۷ at ۱۹:۰۰

   این موردی که میفرمایید به مربوط به استوری هایی هستش که به صورت دایرکت و در پیام های خصوصی برای افراد ارسال میشه! اینستاگرام هیچ راهی برای ذخیره کردن این استوری ها تعریف نکرده و راه حل دقیق هم براش نیست!

   ۰
 2. Avatar

  فقط ایرانه که به ادم کمک نمیکنند

  ۱۶ آبان ۱۳۹۷ at ۱۵:۳۴

  وقتی نت نداشته باشم یا به هر دلیلی نتونم بیام اونا واسه من هستن عکسای پروفایلش؟
  گفتید خصوصی یعنی کجای پیجم میاد؟
  ببخشید سوال دیگه
  سایت اشتراک گذاری عکس که متن هم بتونم بذارم و سایت اشتراک گذاری ویدئو هر دوشون خارجی باشن یوتیوب، توییتر و اینستا رو نگید که خیلی گیر الکی یا حتی بنام کپی رایت میدن از اینستا خیلی متنفرم هر چی فساده هیچی نمیگه ولی پستای منو الکی حذف میکنه به دلایل دیگه هم ازش متنفرم. میخوام یک سرویس خوب بهم معرفی کنید و فالو و لایک هم داشته باشم. فیلکر و لینکیدین خوبه؟ یا هر چی که خودتون میدونید.

  ۱+
 3. Avatar

  کلید ثروت

  ۲۷ آذر ۱۳۹۷ at ۱۱:۳۲

  مطلب مفیدی بود !
  سپاس از سایت خوب تان !

  ۱+
 4. Avatar

  instagram

  ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ at ۸:۳۸

  تشکر از اموزشتون

  ۰
 5. Avatar

  دانلود اینستاگرام لایت

  ۸ فروردین ۱۳۹۸ at ۱۰:۵۶

  تشکر از مطالب عالی و بروزتون ممنونم

  ۱+
 6. Avatar

  Sona

  ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ at ۱۴:۴۸

  سلام ، بعد مدتی که استوری میکنی ذخیره هیلایت رو روشن میکنی ذخیره میشه ولی بایگانیش پر میشه وقتی میخوای استوری کنی پر شده حتی نمیتونی بعضی اوقات عکس را تو هایلایت تپ کنی نمیشه وقتی هیلایت لرشیوش پر شده باید حذف کنی وقتیم حذف میکنم اخه عکس های تو قسمت هایلایت کردی حذف میشه ولی به پیچ بعضی ها نگاه میکنی خیلی عکس ها رو هیلایت میکنن ولی من ارشیوم پر میشه ایا اونا برای ذخیره بایگانیشونو حجم میخرن ایا

  ۰
 7. Avatar

  M

  ۹ آبان ۱۳۹۹ at ۲۲:۳۵

  وقتی اون اسم آدرس پیج و همون نوشته ای ک گفتید رو قبلش میزنم و بعد میزنم دانلود میگه باید ی کدی رو وارد کنیم. اون چیه؟

  ۴+
 8. Avatar

  پریسا

  ۲۳ دی ۱۴۰۰ at ۱:۱۰

  سلام من نمیتونم هایلایت استوری کس دیگه رو دانلود کنم .. گزینه mute یا report میاد ..

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا