Enigma Sitting On The Moon
پیشنهاد شنیدنی

پیشنهاد شنیدنی: Sitting on the Moon بر فراز ماه از نگاه Enigma آرامش در دل نُت ها

پیشنهاد شنیدنی: Sitting on the Moon بر فراز ماه از نگاه Enigma آرامش در دل نُت ها. Sitting on the Moon ترکی از ششمین آلبوم پروژه موسیقیاییِ انیگما (Enigma) است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

Sitting on the Moon ترکی از ششمین آلبوم پروژه موسیقیاییِ انیگما (Enigma) است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. آلبومی تحت عنوان A Posteriori که این ترک را در دل خود جایی داده بود. انیگما یک پروژه موسیقی الکترونیکی است که با مجموعه از هنرمندان و با ریشه ای آلمانی کار خود را در سال ۱۹۹۰ میلادی آغاز کرد. مارک کرتو، دیوید فرستین و فرانگ پترسن پایه گذاران این گروه هستند. ژانر فعالیت این گروه حوزه های موسیقی امبینت(Ambient)، نیو ایج(New age)، الکترونیک(Electeronica)، موسیقی تجربی(Experimental)، دوان تمپو(Dowuntempo) و وردبیت(Worldbeat) را شامل می‌شود. این گروه تا به حال هشت آلبوم رسمی منتشر کرده‌اند و طیف مخاطبین وسیع آنان سراسر جهان را شامل می‌شود و آهنگ Sitting on the Moon تجربه‌ای دلنشین از فضایی خلسه شکل با تمپویی جادویی است که قدرت سبک نیو ایج در موسیقی الکترونیک را به رُخ می‌کشد.

آیینه تهران

پیشنهاد شنیدنی: Sitting on the Moon بر فراز ماه از نگاه Enigma آرامش در دل نُت ها پیشنهاد شنیدنی: Sitting on the Moon بر فراز ماه از نگاه Enigma آرامش در دل نُت ها

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا