1398-02-03
تلفن همراه

چرا پلیس فلوریدا تلاش کرد تا با اثر انگشت جسدی قفل گوشی او را باز کنند!؟

کارآگاهان فلوریدا تلاش کردند تا با اثر انگشت جسدی قفل گوشی او را باز کنند

 پلیس فلوریدا در ماه گذشته سعی کرد با استفاده از اثر انگشت جسدی قفل گوشی وی را باز کند.
به گفته تمپا بای تایمز، لینوس فیلیپس در پایان ماه مارس توسط پلیس فلوریدا به ضرب گلوله کشته شد. او زمانی که دو مامور سعی داشتند او را پس از مشکوک شدن به بوی ماری جوانا در ماشینش دستگیر کنند، پا به فرار گذاشت ولی پلیس به تعقیب وی پرداخت و سرانجام او توسط پلیس کشته شد.

 پلیس فلوریدا در ماه گذشته سعی کرد با استفاده از اثر انگشت جسدی قفل گوشی وی را باز کند. به گفته تمپا بای تایمز، لینوس فیلیپس در پایان ماه مارس توسط پلیس فلوریدا به ضرب گلوله کشته شد. او زمانی که دو مامور سعی داشتند او را پس از مشکوک شدن به بوی ماری جوانا در ماشینش دستگیر کنند، پا به فرار گذاشت ولی پلیس به تعقیب وی پرداخت و سرانجام او توسط پلیس کشته شد.

مدت کوتاهی پس از مرگ فیلیپ در جریان یک تحقیق جداگانه مواد مخدر در مورد وی، کارآگاهان لارگوس به محل تشییع جنازه وی رفتند تا با استفاده از اثر انگشت او قفل گوشی اش را باز کنند ولی در نهایت موفق به این کار نشدند.

نامزد فیلیپ که در محل تشییع جنازه حاضر بود به “تایمز” گفت که “احساس ناخوشایندی نسبت به این موضوع داشته است و این کار پلیس را هتک حرمت و بی احترامی به خانواده وی می داند”، اما سخنگوی پلیس لارگو، سرهنگ رندال چنی، می گوید مامورین پلیس برای باز کردن قفل گوشی نیازی به حکم بازرسی ندارند. برخی از متخصصین قانونی می گویند این مسئله بسیار غم انگیز بوده است ولی در قانون اساسی در برابر این جستجوهایی که روی گوشی فرد فوت شده انجام می دهد هنوز چیزی گفته نشده است.

 

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا