اخبار تکنولوژی

Force Touch در آیفون ۶S انقلاب در طراحی و ابداع سبک جدید بازی هارا به همراه خواهد داشت

Force Touch در آیفون 6S انقلاب در طراحی و ابداع سبک جدید بازی هارا به همراه خواهد داشت

بعد از ارائه Apple Watch از سوی اپل و ارائه سیستم Force Touch در صفحه لمسی آن مه به کاربر امکان انتخاب و عملکرد جدید بر حسب میزان فشار روی صفحه را می داد ، زمزمه های فراوانی برای ایجاد امکان اینچنینی در آیفون بود. اکنون بعد از درز کردن اطلاعات و افشای مشخصات آیفونی که به زودی از سوی اپل معرفی خواهد شد با نام iPhone 6S بر همگان مسلم شده که ما شاهد تکنولوژی Force Touch در نسل جدید آیفون خواهیم بود.

Force Touch در آیفون 6S انقلاب در طراحی و ابداع سبک جدید بازی هارا به همراه خواهد داشت

خیلی ها ایجاد این امکان را دلیلی برای آپدیت و یا تعویض گوشی برای بازی دوستان از نسل های قبلی به نسخه جدید آیفون می دانند. طبق گزارش سنسور تعبیه شده در صفحه نمایش آیفون جدید بر حسب میزان فشار انگشت کاربر می تواند فرمان های خاصی را به اجرا بگذارد و همین امر باعث ایجاد تنوع و خلاقیت های بسیاری در بازی ها و اپلیکیشن ها در این گوشی تلفن خواهد شد.

Force Touch در آیفون 6S انقلاب در طراحی و ابداع سبک جدید بازی هارا به همراه خواهد داشت
به عنوان مثال در بازی های سرعتی و حرکتی هر چقدر شما انگشت خود را روی صفحه بیشتر بفشارید سرعت کاراکتر شما بیشتر خواهد شد. مسلما این امکان برای کاربر های آیفون های قبلی قابل بهره برداری نخواهد بود و می تواند یکی از وسوسه انگیز ترین دلایل برای خرید آیفون ۶S توسط کاربران اپل دوست باشد.

احتمال ها برای وجود چنین امکانی در iPad جدید هنوز جدی نیست اما با توجه به شواهد با قطعیت راجع به وجود جنین امکانی در آیفون اظهار نظر کرد!

نظر شما چیست ؟
آیا وجود چنین قابلیتی برای کاربرهای معمولی هم تغییری ایجاد خواهد کرد ؟
آیا رابط کاربری iOS 9 بر حسب این امکان تغییرات عمده ای خواهد داشت ؟
آیا غیر از بازی ها در برنامه های دیگر هم شاهد تغییرات انقلابی خواهیم بود ؟

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا