تکنولوژی

گلکسی اس ۹ را فراموش کنید، اطلاعاتی جالبی از گلکسی اس ۱۰ منتشر شد!

مشخصات گلکسی اس 10

گلکسی اس ۹ را فراموش کنید، اطلاعاتی جالبی از گلکسی اس ۱۰ منتشر شد! در حالی که سامسونگ هنوز گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس را معرفی نکرده، گویا به تازگی شایعاتی پیرامون گلکسی اس ۱۰ سال ۲۰۱۹ منتشر شده است.

۰

در حالی که سامسونگ هنوز گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس را معرفی نکرده، گویا به تازگی شایعاتی پیرامون گلکسی اس ۱۰ سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. به گزارش وب سایت SamMobile شرکت سامسونگ در گلکسی اس ۱۰ سال ۲۰۱۹ از پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۵۵ بهره خواهد گرفت. پردازنده ای ۷ نانومتری که در مقایسه با نسل فعلی یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ ده نانومتری کوچکتر و قدرتمندتر به شمار می رود.

با کوچک شدن اسنپدراگون ۸۵۵، شرکت های تولیدکننده گوشی هوشمند می توانند در طراحی اسمارتفون انعطاف پذیری بیشتری نشان دهند. قطعات کوچکتر موجب می شود تا اسمارتفون ابعاد کوچک و ضخامت باریکی پیدا کند. در اوایل هفته جاری کوالکام مودم اسنپدراگون X25 را معرفی کرده و یک مدل LTE با سرعت ۲ گیگابیت برثانیه است. این اولین مودم LTE بوده که تحت فرآیند ۷ نانومتری تولید می‌شود. به طور قطع اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام در گلکسی اس ۱۰ سال ۲۰۱۹ به کار گرفته می شود.

در حال حاضر کوالکام و سامسونگ تایید نکردند که پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ روی پرچمدار بعدی به کار گرفته می شود. احتمالا دو شرکت در توسعه چیپ با یکدیگر همکاری می کنند و این همکاری قطعا تا سال آینده ادامه پیدا می کند. به هر حال جزئیات کافی نیست تا به آن پرداخت از این رو تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود کره ای ها برای سال ۲۰۱۸ چه برنامه ای دارند. از این رو نباید به شایعات بسنده کرد و باید منتظر اطلاعات دقیق بود.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا