اخبار تکنولوژی

در وبسایت Songwriters Fonts با دستخط لئوناردو کوهن یا جان لنون بنویسید!

معرفی وبسایت Songwriters Fonts

وبسایتی با نام Songwriters Fonts دارای فونت های رایگان از دست خط بسیاریاز افسانه های موسیقی بوده که از جمله این افراد میتوان به Kurt Cobain، David Bowie، John Lennon، Leonard Cohen و Serge Gainsbourg اشاره کرد.

۰

آیا تا به حال دوست داشته‌اید که متون خود را با فونتی شبیه به دست خط هنرمند مورد علاقه اتان تایپ کنید؟! اگر پاسخ شما “آری” است، باید بگوییم از این پس چنین امری شدنی خواهد بود. وبسایتی با نام Songwriters Fonts دارای فونت های رایگان از دستخط بسیاری از  افسانه های موسیقی بوده که از جمله این افراد میتوان به Kurt Cobain، David Bowie، John Lennon، Leonard Cohen و Serge Gainsbourg اشاره کرد.

از آنجا که تمام این هنرمندان مرده‌اند استفاده از دستخط آنها مشکلی را از لحاظ قانونی ایجاد نمیکند. همچنین کسانی که  این فونت ها را پیاده سازی کرده‌اند درآمدی را از آن به دست نخواهند آورد.

با توجه به شرح مختصری که در وبسایت آمده است، برای ایجاد این تایپ فیس ها از یادداشت های دست نویس هنرمندان استفاده شده است.

معرفی وبسایت Songwriters Fonts

معرفی وبسایت Songwriters Fonts

به نظر میرسد این وبسایت “هنرمندان” را به الهام گرفتن از “موسیقیدانان” هدایت میکند و این مهم را میتوان از متنی که در صفحه اصلی این وبسایت نوشته شده دریافت: “همچون کسی که در گذشته از او الهام گرفته‌اید شعرها را بنویسید. فونت های Songwriters به این منظور ایجاد شده تا به هنرمندان منبع الهام خوبی را بدهد. نوشتن شعرها با دست خط هنرمندان تأثیرگذار سبب میگردد تا نیروی تخیل توسعه بیابد. نوشتن همچون Bowie و Cobain ،Cohen ،Gainsbourg ،Lennon اگرچه ممکن است تخیلی باشد، اما حاوی نکته مهمی است.”

اگرچه استفاده از این فونت ها سبب نمیگردد نویسنده همچون جان لنون و سایر هنرمندان نامی بنویسد، اما با این وجود ایده خوبی است. همان گونه که ظاهراً واقعی به نظر میرسد، فونت های هر هنرمند با شخصیت وی متناسب بوده است.

سایت Songwriters Fonts یادآور میشود که فونت ها تنها برای استفاده شخصی طراحی شده‌اند و بنابراین از آنها در بیلبوردها استفاده نکنید.

شما میتوانید با مراجعه به این لینک فونت ها را دریافت کنید.

منبع: thenextweb

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا