1397-12-28
اخبار تکنولوژی

سامسونگ کوتاه آمد؛ Galaxy S7 همراه با پشتیبانی از microSD

سامسونگ کوتاه آمد؛ Galaxy S7 همراه با پشتیبانی از microSD

کمتر از ۳ ماه با رونمایی از کهکشانی جدید سامسونگ فاصله داریم و همچنان گمانه زنی های بسیاری راجع به این محصول در اینترنت ادامه دارد. در مطالب پیشین راجع به مشخصات سامسونگ گلکسی اس ۷ برایتان گفته ایم.

طبق آخرین اخبار و اطلاعات سامسونگ کوتاه آمده و در پرچمدارد سال ۲۰۱۶ این شرکت که با نام های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge روانه بازار خواهند شد، شاهد امکان اتصال حافظه microSD خواهیم بود.

افت فروش در سری کهکشانی

سامسونگ در آخرین محصولات خود Galaxy S6 و Galaxy Note 5 امکان اتصال کارت حافظه microSD را حذف کرد. همین نکته باعث شکایت های پیاپی هوادران و درخواست های محصولات این شرکت بوده و به گفته بسیاری یکی از دلایل پایین بودن آمار فروش نسبت به پیش بینی های از پیش صورت گرفته همین نکته و نبود ساپورت microSD بوده است.

بر طبق آمار بیش از ۸۳ درصد از کاربران سری پیش کهکشانی از microSD های درون گوشی خود استفاده می کنند.

امینت بهتر

همانطور که از پیش قابل پیش بینی است Galaxy S7 همراه با اندروید ۶ Marshmallow روانه بازار خواهد بود و حتما می دانید که از جمله امکانات این نسخه از اندروید این است که می تواند پس از فرمت microSD از ان دقیقا به مانند فضای داخلی خود گوشی برای نصب برنامه ها استفاده کند، همین نکته دلیلی است بر امنیت چرا که در صورتی که گوشی تلفنی دزدیده شود و پسورد اشتباه باعث فرمت شدن گوشی شود تمام اطلاعات داخل حافظه microSD  هم به صورت کامل حذف خواهد شد. توجه داشته باشید، بعد از به کار گیری کارت SD به عنوان حافظه سیستم، رمز نگاری خواهد شد و استفاده از آن به هر نحوی منوط به باز بودن پسورد و وجود صاحب گوشی خواهد بود.

مهمتر از تمامی موارد بالا: هزینه کمتر برای کاربر

خوب میدانیم که خرید گوشی با ظرفیت بالا یا حافظه با حجم بالا شامل هزینه زیاد است، اما برای کاربر به صرفه است اگر گوشی با حافظه متوسط خریداری کند و در نهایت یک کارت حافظه microSD با مبلغ ناچیز خریداری کرده و از آن استفاده کند.

بله سامسونگ تن به این خواسته داده و در کهکشانی پیش رو شاهد امکان استفاده از microSD خواهیم بود.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا