تلفن همراه

امکان اجرای چند برنامه در صفحه برای iOS 9 در آیفون و آیپد هایی که پشتیبانی نمی‌کنند

اجرای چند برنامه در صفحه

چندی است از ارائه iOS 9 توسط اپل می گذرد و بسیاری از دستگاه ها به این نسخه بروز شده اند. طبق وعده های اپل قرار بود امکان اجرای چند برنامه در صفحه برای iOS 9 در آیفون و آیپد در این نسخه از iOS اضافه شود. این اتفاق افتاد اما تنها برای iPad Pro تازه وارد و iPad Air 2 و iPad Mini 4. متاسفانه در سایر آیپد ها و همچنین هیچ یک از آیفون ها خبری از این امکان نیست. در این مطلب راه حلی برای اجرای چند برنامه در صفحه برای iOS 9 در آیفون و آیپد به شما ارائه خواهد شد، با نت نوشت همراه باشید.

با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران این سیستم عامل و فروش بالای محصولات که همراه است با سطح توقع بیشتر کاربر ها که از چنین کمپانیی با این حجم مخاطب بعید به نظر می رسید. جالب اینجاست که این امکان از حدود ۲ سال پیش در اختیار کاربران اندرویدی شرکت های سامسونگ، LG قرار گرفته است.

همین حجم بالای مخاطب های دستگاه های اپلی باعث شده که در مقابل محدودیت ها شاهد واکنش هایی باشیم. برنامه نویس ها و هکر ها با کمک جیلبریک و توییکی با نام Medusa این امکان را به شما خواهند داد.

IMG_0086

با جیلبریک کردن دستگاه و نصب توییک Medusa شما می توانید در تمام آیپد ها از قرار iPad 2,3 و iPad 4 و iPad mini 1,2 و ۳ و همچنین همه آیفون هایی که iOS 9 را دریافت کرده اند از امکان استفاده از دو برنامه در صفحه استفاده کنید.

با نصب این توییک می توانید در ان واحد دو برنامه را در صفحه داشته باشید و همزمان ویدئو ها را در حالت تصویر در تصویر مشاهده کنید.

برای نصب Medusa بعد از انجام جیلبریک (پیشنهاد می کنم قبل از جیلبریک راجع به نحوه و مراحل انجام این فرآیند با توجه به نسخه آیفون و آیپد خودتان دست کم چند منبع را در گوگل جستجو و مطالعه کنید ) این سورس را به لیست Cydia اضافه کنید: https://repo.cpdigitaldarkroom.com.

شاید این لینک ها برای شما کارساز باشد

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا