1398-03-05
تلفن همراه

لطفا Nexus نخرید، گوگل سری Pixel را رونمایی می کند!

google pixel

طبق آخرین اخبار از کمپانی بزرگ گوگل احتمالا دیگر خبری از سری Nexus نخواهد بود و در ادامه تولید گوشی های تلفن همراه توسط این کمپانی بزودی باید شاهد رونمایی از محصولاتی به نام های Pixel باشیم.

گزارش ها حاکی از یک حرکت جالب از سوی گوگل دارد، طبق آخرین اخبار از کمپانی بزرگ گوگل احتمالا دیگر خبری از سری Nexus نخواهد بود و در ادامه تولید گوشی های تلفن همراه توسط این کمپانی بزودی باید شاهد رونمایی از محصولاتی به نام های Pixel باشیم. گزارش ها حتی خیلی دقیق تر نام دو گوشی آینده ی گوگل را Pixel و Pixel XL پیش بینی کرده اند!

البته باید گفت با توجه به پیش بینی هایی که دور از ذهن هم نیست تغییرات و تکان هایی که گوگل قرار است به محصولات موبایلی اش بدهد بسیار فراتر از نام گذاری آنهاست.

androidpit-Nexus-6P-4-w782

این رشته از اخبار توسط Android Police منتشر شده و اتفاق جالبتر اینکه قرار است گوگل به صورت کاملا مستقل به تولید و انتشار محصولاتش بپزدازد، کاری که تاکنون نمی کرده و در تولید محصولات نکسوس از سامسونگ،HTC و LG و هواوی کمک گرفته است.

نکات و اطلاعات جالب تری نیز در اخبار مخابره شده قابل مشاهده است، مثلا اینکه نام نمونه کوچکتر Sailfish است که Pixel نامگذاری شده و دستگاه بزرگتر Marlin با نام Pixel XL روانه بازار خواهند شد. البته پیش از این هم اخباری مبنی بر توقف تولید محصولات سری Nexus به گوش می رسید که با این اخبار می توان تمامی انها را تایید کرد.

اینکه قرار است گوگل خودش دست به تولید محصولات جدیدش بزند، اتفاق جالبی خواهد بود، اتفاقی که تا پیش از این قابل پیش بینی نبود، پیشی گرفتن از رقبا و افزایش توانایی و همچنین انگیزه برای تولید می تواند از جمله مواردی باشد که شاید گوگل را وادار به قدم گذاشتن به این رقابت کرده است.

با نت نوشت همراه باشید که بزودی اخبار بیشتری از این تصمیم گوگل را برای شما مخابره کنیم.

۲ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا