اخبار تکنولوژی

گوگل و فیس بوک از ایموجی تفنگ آبی استفاده می کنند اما مایکروسافت نه!

گوگل و فیس بوک از ایموجی تفنگ آبی استفاده می کنند اما مایکروسافت نه.

با به روز رسانی جدید ایموجی برای کاربران اندرویدی، گوگل آخرین شرکتی است که از تفنگ آب اش به جای سلاح گرم استفاده می کند. طی ساهای اخیر کمپانی های اپل ، WhatsApp، توییتر و سامسونگ، شکل ایموجی ساح گرم را به تفنگ آبپاش تغییر داده اند و هم اکنون گوگل به تقلید از این کمپانی ها تفنگ زرد رنگ آبپاش را جایگزین سلاح گرم طوسی رنگ خود می کند.

۰

با به روز رسانی جدید ایموجی برای کاربران اندرویدی، گوگل آخرین شرکتی است که از تفنگ آب اش به جای سلاح گرم استفاده می کند. طی سالهای اخیر کمپانی های اپل، WhatsApp، توییتر و سامسونگ، شکل ایموجی سلاح گرم را به تفنگ آبپاش تغییر داده اند و هم اکنون گوگل به تقلید از این کمپانی ها تفنگ زرد رنگ آبپاش را جایگزین سلاح گرم طوسی رنگ خود می کند.
مایکروسافت جز تنها پلتفرم های اصلی است که هنوز از ایموجی سلاح گرم استفاده می کند. البته فیس بوک نیز از این ایموجی استفاده می کند، اما سخنگوی این شرکت به Emojipedia گفته است این کمپانی نیز ایموجی تفنگ خود را به تفنگ اسباب بازی تغییر خواهد داد.

این حرکت گوگل باعث می شود که ایموجی این کمپانی با سایر سیستم عامل ها سازگار باشد. بنابراین، اگر دوست شما یک ایموجی تفنگ آب پاش از آیفون خود فرستاد، اکنون شما نیز در دستگاه اندرویدی خود، بدون هیچ گونه سوءتفاهم ناخواسته ای، می توانید از ایموجی مشابه آن استفاده کنید.

گوگل ایموجی تفنگ آبی را جایگزین سلاح گرم کرده است

گوگل ایموجی تفنگ آبی را جایگزین سلاح گرم کرده است

مایکروسافت در ابتدا به طرز خشنی از ایموجی اسلحه به عنوان اسباب بازی استفاده می کرد اما در سال ۲۰۱۶ با طراحی مجدد ایموجی ها آن را به یک هفت تیر تغییر داد. با آخرین حرکت گوگل (و فیس بوک)، ایموجی اسلحه مایکروسافت، این کمپانی را در مقابل دیگر شرکت های فناوری غول پیکر در ایالات متحده که در آن خشونت های اسلحه نگرانی مهمی می باشد، قرار می دهد. همانطور که قبلا اشاره کردیم، در سال ۲۰۱۶ اپل موفق به حذف ایموجی تفنگ از مجموعه ی استاندارد ایموجی ها گردید.

تغییر ظاهر ایموجی های اسلحه در طی سالهای خپاخیر

تغییر ظاهر ایموجی های اسلحه در طی سالهای اخیر

گوگل در طول سالهای اخیر تغییرات زیادی را در ایموجی اسلحه خود داده است، سال ۲۰۱۲ از یک تفنگ سیاه و سفید، یک تپانچه در سال ۲۰۱۳، پس از آن هفت تیر در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ و در حال حاضر از یک تفنگ آبی استفاده می کند . با این حال تغییر اخیر، جامع ترین آن است و باعث می شود مایکروسافت در موقعیت نامناسبی قرار گیرد.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا