تلفن همراه

استیکرهای AR گوگل برای اولین بار در اسمارت فون هایی به غیر از Pixel عرضه خواهند شد

استیکرهای AR گوگل برای اولین بار در اسمارت فون هایی به غیر از Pixel عرضه خواهند شد

۶ ماه پس از ارائه ی استیکرهای AR گوگل برای اسمارت فون Google Pixel 2، حال این استیکرها برای اسمارت فون های برند دیگری هم عرضه خواهند شد. اولین اسمارت فونی که این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد، LG G7 ThinQ می باشد.

۰

۶ ماه پس از ارائه ی استیکرهای AR گوگل برای اسمارت فون Google Pixel 2 ، حال این استیکرها برای اسمارت فون های برند دیگری هم عرضه خواهند شد. اولین اسمارت فونی که این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد، LG G7 ThinQ می باشد. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

این برای اولین بار است که گوگل اجازه می دهد تا اپلیکیشن استیکرهای AR این شرکت در اسمارت فونی به غیر از پرچمدارهای خودِ گوگل به کار رود. این حرکت را می توان نشانه ای از گسترش این استیکرها در اسمارت فون های مختلف دانست.

استیکرهای AR در واقع تصاویر و متن های ۳ بعدی هستند که شما می توانید به عکس های خود اضافه کنید. این ویژگی در آپدیت نرم افزاری بعدی LG G7 ThinQ، با همان کارایی که در گوشی های Pixel داشت در دسترس شما قرار خواهد گرفت. طبق گفته ی LG، از این ویژگی می توان از طریق اپلیکیشن اصلی دوربین گوشی های G7 ThinQ استفاده کرد.

استیکرهای AR از پلتفرم ARCore  گوگل استفاده می کنند که در گذشته، گوگل از آن ها برای ساخت مجموعه استیکرهایی که شامل شخصیت های Star Wars و Stranger Things بودند استفاده کرده بود. البته هنوز تاریخ دقیق ارائه ی این ویژگی برای اسمارت فون LG G7 ThinQ اعلام نشده است.

همچنین هنوز مشخص نشده که این ویژگی برای همه ی کمپانی های دیگر به غیر از گوگل ارائه می شود و یا مخصوص به کمپانی کره ای LG خواهد بود. بنابراین فعلا فقط دوستداران LG G7 ThinQ می توانند از این ویژگی لذت ببرند. همچنین طبق اخباری که منتشر شده، گوگل هیچ اشاره ای به ارائه ی این ویژگی در گوشی های خارج از کشور کره ی جنوبی نکرده است، پس معلوم نیست که چگونه دیگر مالکان اسمارت فون LG G7 ThinQ در نقاط دیگر دنیا می توانند به این به روز رسانی دسترسی داشته باشند.

منبع: www.theverge.com

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا