1398-01-03
روانشناسی و موفقیت

تاثیر موسیقی روی مغز انسان شگفت آور است!

تاثیر موسیقی روی مغز

برای شما هم پیش آمده که با شنیدن موسیقی مورد علاقه تان، حال و هوای بهتری پیدا کنید؟ این مسئله تنها یک حالت روانی ندارد. علم ثابت کرده است که تاثیر موسیقی روی مغز انسان مستقیم و غیر قابل انکار است.

برای شما هم پیش آمده که با شنیدن موسیقی مورد علاقه تان، حال و هوای بهتری پیدا کنید؟  این مسئله تنها یک حالت روانی ندارد. علم ثابت کرده است که موسیقی علاوه بر تاثیراتی که بر روی روحیه می گذارد، تاثیر مستقیم و مثبتی بر روی مغز دارد. به طور کلی می توان گفت که تاثیر موسیقی روی مغز و بدن انسان شگفت آور است. این بار نت نوشت برای شما از تاثیر موسیقی روی مغز انسان می نویسد. مایکل تایرل، یک موسیقی دان حرفه ای است که آهنگ های مناسبی برای کسب آرامش ساخته است او در این مورد اطلاعات فراوانی دارد.

تاثیر موسیقی روی مغز و خواب

طبق ایده مایکل فرکانس هایی که در موسیقی به گوش می رسد می تواند در بهبودی بسیاری از امراض تاثیر گذار باشد. بسیاری از طرفداران مایکل در سراسر جهان علاقمند هستند که بدانند مایکل از چه شیوه ای برای ساخت آهنگ هایش استفاده می کند که تا این حد جذاب و دوست داشتنی و البته آرامش بخش است. آهنگ هایی که مایکل خلق کرده است در ۷ مجموعه می باشد که  تماما برای آرامش و دریافت تمرکز مفید است و در به خواب رفتن، مراقبه و حتی ایجاد انگیزه بسیار موثر است.

موزیک درمانی

Michael-Tyrrell

Michael-Tyrrell

طبق گفته مایکل آهنگ های او را می توان در دوران درمان افسردگی، اضطراب، بهبود سلامت مغز، کسب شنوایی، بهبودی تروما یا حتی فقط برای کسب آرامش گوش داد. موسیقی های ساخته شده این نوازنده می تواند در درمان کلسترول نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

به صورت کلی آن چه سبب علاقمندی ما به موسیقی می شود فرکانس هایی است که به مغز می رسد. تنظیم یک فرکانس در موسیقی می تواند علاقمندی ما را کم و یا زیاد کند. انسان می تواند برای درمان بسیاری از مشکلات و بیماری های که ریشه در مغز دارد از موسیقی استفاده کند.

نمونه هایی از آهنگ های مایکل تایرل را در وب سایت رسمی او با نام http://www.michaeltyrrell.com/music برای شنیدن در دسترس عزیزان علاقمند به موسیقی درمانی می باشد.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا