دانستنی‌های سلامتی

نقره یک معجزه برای درمان انواع عفونت !

نقره کلوئیدی برای درمان عفونت

استفاده از قطره نقره کلوئیدی برای درمان عفونت ها به خصوص عفونت چشم بسیار موثر است. نت نوشت در این مقاله از کاربرد نقره کلوئیدی جهت درمان عفونت های چشم برایتان می نویسد.

چشم یکی از اعضای بسیار حساس و حائز اهمیت در بدن است که به دلیل ساختمان بسیار پیچیده ای که دارد درمان بیماری های مرتبط با آن کمی حساس و دشوار است. عفونت چشم از جمله بیماری هایی است که ممکن است به دلایل مختلف رخ دهد. استفاده از قطره نقره کلوئیدی جهت درمان عفونت ها به خصوص عفونت چشم بسیار موثر است. نت نوشت در این مقاله از کاربرد نقره کلوئیدی برای درمان عفونت های چشم برایتان می نویسد.

نقره کلوئیدی چیست ؟

colloidal-silver

قره کلوئیدی یک آنتی بیوتیک بسیار قوی و طبیعی است که بهترین و قابل مصرف ترین دارو جهت قارچ ها و عفونت ها شناخته شده است

نقره کلوئیدی یک ماده خالص و طبیعی است که شامل سلول های ریز  میکروسکوپی نقره می باشد. این سلول ها در یک تعلیق یونیزه در آب تشکیل شده اند. در حقیقت این ذرات توسط یک بار الکتریکی بسیار کوچک برروی سلول ها نگهداشته شده اند.

نقره کلوئیدی یک آنتی بیوتیک بسیار قوی و طبیعی است که بهترین و قابل مصرف ترین دارو برای قارچ ها و عفونت ها شناخته شده است. این دارو جهت درمان و پیشگیری سرماخوردگی، آنفولانزا و تمامی عفونت ها می باشد. طی تحقیقات انجام شده نقره کلوئیدی هنگامی که در معرض التهابات و عفونت ها قرار می گیرد به سرعت بهبودی و درمان انجام می شود و جهت درمان زخم ها بسیار موثر است.

مصرف روزانه این دارو می تواند سیستم ایمنی بدن را قوی کند و انرژی بیشتری در ترمیم و کاهش سموم ایجاد کند. این ماده یک نسخه آنتی بیوتیک بی ضرر است که به طور متوسط ۶ نوع از موجودات بیماری زا را از بین می برد و بیش از ۶۵۰ نوع بیماری را که هیچ گونه عوارض جانبی ندارد را درمان می کند. بر خلاف باورهای اشتباهی که وجود دارد این دارو هرگز رنگ پوست را به آبی تغییر نخواهد داد.

نقره کلوئیدی چه کار می کند ؟

نقره کلوئیدی از طریق اکسیداسیون کاتالیزوری، دیواره سلول های پاتوژن که همان میکروب های مضر می باشند را از بین می برد. نقره کلوئیدی پس از آن که وارد سلول ها می شود و با DNA پاتوژن ها برخورد می کند، مانع تکثیر این سلول ها شده و از تکرر عفونت و گستردگی آن جلوگیری به عمل می آورد.

طبق گفته رابرت یانگ، نویسنده و محقق در این زمینه ” مشکلات چشم و یا گوش از جمله آب مروارید، گلوکوم، قرمزی و تاری دید، ضعف در بینایی، عفونت گوش، گوش درد و سختی شنوایی به کمک این ماده قابل درمان است. استفاده از این قطره به صورت ۳ مرتبه در روز می تواند این مشکلات را بر طرف کند.”

چگونه از نقره کلوئیدی برای درمان عفونت چشم استفاده کنیم ؟

بیشتر عفونت های چشم شامل، سرخی چشم، بلفاریت، گل مژه و . . . را توسط داروهای آنتی بیوتیک درمان می کنند. اما نقره کلوئیدی درمانی موثرتر و بی ضرر تر دارد.

در صورتی که عفونت چشم بسیار شدید باشد طبق تجویز پزشک ممکن است هر ساعت از این قطره نیاز داشته باشید. شیشه ای که قطره نقره کلوئیدی را در آن می ریزید را کاملا تمیز نگه دارید و تنها برای عفونت چشم استفاده کنید.

چشم های خود را کاملا تمیز کرده و سپس از این قطره استفاده کنید تا مشاهده کنید که چگونه این قطره عفونت را از بین می برد. در صورتی که عفونت چشم شما پایدار است یک قطره از نقره کلوئیدی را زیر زبان خود بریزید و ۳۰ ثانیه نگه دارید و سپس آن را ببلعید. این کار را تا سه مرتبه در طی روز می توانید انجام دهید. به این صورت عفونت های مختلف چشم را می توان بسیار سریع و علمی درمان کرد.

 

منبع :

juicing-for-health.com

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا