روانشناسی و موفقیت

دکوراسیون منزل و ایده های بهاری برای آرامش بیشتر و عوض شدن حال و هوای خانه

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل و ایده های بهاری برای آرامش بیشتر و عوض شدن حال و هوای خانه ! گوشه گوشه منزل را می توان با ایده های جالب و بسیار ساده به سبکی جدید تغییر داد به نحوی که هم حال و هوای خانه عوض شود و هم دید بصری بهتری داشته باشیم.

بعد از خانه تکانی و نظافت و مرتب سازی منزل، نوبت به تغییر دکوراسیون منزل و چیدمان های نو و ابتکاری است که با فصل بهار حال و هوای خانه را دگرگون کند. گوشه گوشه منزل را می توان با ایده های جالب و بسیار ساده به سبکی جدید تغییر داد به نحوی که هم حال و هوای خانه عوض شود و هم دید بصری بهتری داشته باشیم. نت نوشت در این مورد چند ایده جالب و راحت برای دکوراسیون منزل شما در نظر گرفته است.

تخته شاسی عکس های آشپزخانه

یک تخته ساده چوبی درست مثل تخته سیاه تهیه کنید و با میخ به یکی از دیوارهای آشپزخانه نصب کنید. این تخته به شما کمک می کند تا کتاب راهنمای آشپزی وکارهای روزانه و حتی یکی سری عکس های جذاب و دوست داشتنی‌تان را به راحتی همیشه جلوی دید داشته باشید.

آویز موزیکال

DIY Wind Chimes

کودکان آویزهای موزیکال را خیلی دوست دارند

این آویزهای موزیکال را می توانید خودتان با کم ترین وسایل تهیه کنید و بالای پنجره آشپزخانه نصب کنید و به همین راحتی دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید. صبح وقتی در حال صرف صبحانه هستید صدای آن احساس خوبی به شما منتقل می کند. به خصوص این که کودکان این آویزها را خیلی دوست دارند.

تقویم شخصی

personalized-calendar

عکس های خانوادگی را به روی تقویم بچسبانید

تقویم دیواری یکی از ملزومات هر خانه ای است که با عوض شدن سال نو می بایست آن ها را نیز تعویض کرد. تقویم دیواری با عکس های خانوادگی تان تزئین کنید و علاوه بر آن دکوراسیون منزل تان را عوض کنید.

یادداشت های دیوار کوب

یک دیوار کوب داشته باشید که بتوانید جملات انرژی بخش یا کارهای شخصی اتان را به روی آن یادداشت کنید. معمولا این دیوار کوب ها در آشپزخانه نصب می شوند. می توانید از زیر دستی هایی که دارید استفاده کنید و با کمک یک کاغذ و ماژیک رنگی هر چه دوست دارید به روی آن یادداشت کنید.

برگ های خشک شده

برگ ها را به روش های مختلفی که وجود دارد خشک کنید و بعد یک جای مناسب برای آن ها پیدا کنید و به دیوار بزنید. این برگ ها حال و هوای خوبی به فضای خانه می دهند.

نوار برق و دیوار های بی روح

نوار برق چاره کار دیوارهای سفید و بی روح است

دیوار های خانه را به کمک یک نوار برق تزئین کنید. با نقوشی که دوست دارید دیوارها را نقاشی کنید. نوار برق وسیله ایست که برای این کار بسیار راحت و کم دردسر است و دیوارهای ساده و بی روح را به راحتی زیبا می کند.

نماد آشپزخانه

حتما شما هم قاب عکس ساده و خالی در خانه دارید. یک نماد آشپزخانه درست کنید و به هر رنگ و طرحی که دوست دارید آن را تزئین کنید و داخل قاب شیشه ای قرار دهید. این نماد را در ورودی آشپزخانه نصب کنید.

کلمات چوبی

اگر دنبال یک دکور ساده در عین حال بسیار شیک هستید می توانید از کلمات چوبی استفاده کنید. کلمات چوبی را به رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید و در یک قسمت آشپزخانه قرار دهید.

سبد های دوست داشتنی برای دکوراسیون منزل

produce-baskets

سبدهای میوه از بهترین گزینه ها برای تزئینات آشپزخانه هستند

سبد های میوه یکی از بهترین وسایل برای زیبا سازی آشپزخانه هستند. آن ها را به هر طریقی که دوست دارید تزئین کنید و با میوه های رنگا رنگ بر روی کابینت ها قرار دهید. می توانید سبد ها را رنگ آمیزی کنید یا این که یک دستمال داخل آن ها قرار دهید. حتی نوشتن هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

گالری عکس دیواری

photo-gallery-wall

عکس های خانوادگی و یادگاری را در بخشی از خانه قرار دهید که بتوانید مدام آن ها را نگاه کنید

ساخت یک گالری دیواری برای اتاق نشیمن اصلا سخت نیست. عکس های منتخب خود را گلچین کنید سپس در یک قاب های جدا گانه بچینید حتی می توانید در یک قاب عکس تعداد زیادی عکس را باهم قرار دهید سپس همه قاب ها را بر روی یک دیوار نصب کنید. با این کار شما یک گالری عکس دیواری در منزلتان دارید.

ایستگاه های خاطره انگیز

یک نقشه سیاه و سفید از کشورها و یا شهرهایی که سفر کرده اید تهیه کنید سپس نقاطی که رفته اید با ماژیک طلایی رنگ آمیزی کنید. نقاطی که رفته اید و یا نقاطی که دوست دارید به زودی به آن جا سفر کنید.

جای یادداشت و قلم

organizer-station

مجلات قدیمی و روزنامه ها به طریقه منظم و زیبا نگهداری کنید

یک محل برای کاغذ و قلم در هر خانه ای ضروری است. می توانید از کلاسورهای قدیمی استفاده کنید، آن ها را با کاغذ کادو یا پارچه های رنگارنگ بپوشانید و به یک دیوار نصب کنید و کاغذ های یادداشت و برگه های ضروری را آن جا بگذارید.

نقاشی های مدرن

contemporary-painting

یک بوم ساده، مقداری رنگ، چسب نواری می تواند خالق یک تابلو مدرن و زیبا باشد

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا نیازی نیست خیلی هزینه صرف کنید. می توانید با تهیه یک بوم ساده و چسب نواری و رنگ به سبک نقاشی های جدید و مدرن تابلوی زیبایی خلق کنید و بر یکی از دیوارهای منزل نصب کنید. فراموش نکنید از رنگ های روشن و زنده بیشتر استفاده کنید.

دیوار کادو

یکی از دیوارهای اتاق یا آشپزخانه را در نظر بگیرید و تمامی هدایایی که تا به اکنون دریافت کرده اید را به آن آویزان کنید. این دیوار را فقط به این کار اختصاص دهید.

گل های خشک

گلهای خشک یا تازه را قاب بگیرید و همه را در یک قسمت منزل قرار دهید حتی می توانید به یک دیوار نصب کنید.

سازماندهی مجلات

برای مرتب سازی مجلات و کتابچه ها یک پاکت پارچه ای بدوزید و به یک دیوار نصب کنید تا به راحتی هر زمان که دوست داشتید مجلات را در دسترس داشته باشید. چند وقت یک بار هم می توانید مجلات قدیمی را پاکسازی کرده و مجلات جدید جایگزین کنید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا