اخبار تکنولوژی

امکان استفاده از چند نام کاربری به زودی به اینستاگرام می آید

استفاده از چند نام کاربری به زودی به اینستاگرام می آید

اینستاگرام نرم افزار اشتراک گذاری تصاویر و شبکه اجتماعی مورد علاقه بسیاری از نسل جوان کنون جابگاه خوبی را میان باقی شبکه اجتماعی کسب کرده و بخوبی توانسته از پس رقبای خودش بر بیایید.

طبق آخرین اخبار این اپ برای کاربرانی که به صورت حرفه ای نسخه های بتای این اپ را بررسی می کنند در نسخه پیش نمایش امکان دسترسی به چند اکانت در یک گوشی را جای داده تا پس از بررسی در نسخه بعدی این برنامه شاهد این امکان باشیم.

به گفته افرادی که این گزینه را بررسی کرده اند با این امکان شما می توانید فید های مختلفی را در آن واحد در گوشی موبایل خودتان بررسی و مشاهده کنید و اینکه می توانید در حین ارسال یک تصاویر نام کاربر و مشخصات ارسال کننده را نیز انتخاب کنید.

نکته قابل توجه اینکه این امکان تنها برای کاربر های اندرویدی قابل دسترسی بوده و هنوز برنامه مشخصی برای اینکه کاربر های آیفون نیز به این امکان دسترسی داشته باشند وجود ندارد.

متاسفانه امکانات و API ارائه شده از سوی اینستاگرام تاکنون بسیار محدود بوده به طوری که می توان محدودیت ارسال پست را در این شبکه تنها به صورت دستی تجریه کرد درست برعکس تمامی شبکه ها که API هایشان را در اختیار کاربر ها و سرویس ها قرار می دهند. با این همه قرار دادن امکاناتی نظیر استفاده چند کاربره از اینستاگرام بسیار هیجان انگیز است.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا