شبکه‌های اجتماعی

مروری بر قابلیت Nametags در اینستاگرام، کپی برداری دیگر از اسنپ چت!

قابلیت Nametags اینستاگرام، کلونی دیگر از اسنپ چت

اینستاگرام در حال آماده سازی قابلیت جدیدی به نام Nametags است که به شما اجازه می دهد تصویر خاصی از خود ایجاد کنید که کاربران بتوانند آن را با دوربین اینستاگرام اسکن کنند و سپس با استفاده از آن شما را فالوو کنند. در واقع کاربران به جای نام کاربری می توانند با استفاده از این تگ شما را راحتتر پیدا کنند و در نتیجه فالوو کنند.

۰

اینستاگرام در حال آماده سازی قابلیت جدیدی به نام Nametags است که به شما اجازه می دهد تصویر خاصی از خود ایجاد کنید تا کاربران بتوانند آن را با دوربین اینستاگرام اسکن کنند و سپس با استفاده از آن شما را فالوو کنند. در واقع کاربران به جای نام کاربری می توانند با استفاده از این تگ شما را راحتتر پیدا کنند و در نتیجه فالوو کنند.

اینستاگرام می خواهد کاربران با نیم تگ بتوانند حساب های کاربری خود را به صورت بصری نیز تبلیغ کنند و همچنین می خواهد فالوو کردن حساب های کاربری بسیار ساده تر گردد. پس از این به بعد شما می توانید برای فالوو کردن یک حساب کاربری، ابتدا نیم تگ آن را اسکن کنید و سپس آن را فالوو کنید. نیم تگ می تواند برای شرکت های تجاری و سلبریتی های رسانه های اجتماعی نیز مفید باشد. آنها می توانند نیم تگ خود را به شبکه های اجتماعی دیگر ارسال کنند، آن را بر روی پوسترها، آگهی های دستی و کاتالوگ ها چاپ کنند و حتی از آن استفاده های تجاری کنند.

سخنگوی اینستاگرام در گفتگویی با سایت TechCrunch تأیید کرد که این قابلیت در مرحله تست می باشد. همچنین TechCrunch گزارش کرده است که کد قابلیت تماس ویدیویی اینستاگرام نیز در Android APK آن یافت شده است همچنین قابلیت حالت پرتره تحت عنوان فوکوس در حال تست می باشد. این نشان می دهد اخیرا اینستاگرام به دنبال اضافه کردن قابلیت های گوناگون به اپ خود می باشد.

بعد از اضافه شدن قابلیت نیم تگ، کاربران می توانند با ضربه زدن روی دکمه اسکنر QR در پروفایل خود، Nametag را ویرایش کنند. رنگ پس زمینه آن را تغییر دهند، از یک الگوی ایموجی برای تگ خود استفاده کنند و یا از خود یک سلفی بگیرند و با اضافه کردن فیلتر های واقعیت افزوده آن را به عنوان تگ خود بگذارند.

Snapchat در ژانویه ۲۰۱۵ قابلیت Snapcodes خود را راه اندازی کرد که به همین ترتیب کار می کرد، این بدین معناست که اینستاگرام قابلیت نیم تگ را نیز با کپی کردن این ویژگی به انجام رسانده است.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا