1398-02-30
اخبار تکنولوژی

افزایش سهم اپل و iPhone 7 از بازار؛ فراخوانی Note 7 به سود اپل تمام خواهد شد!

همه چیز برای اپل با شرایط عالی پیش می رود، گویی نوت ۷ آمده بود که بتواند در فروش iPhone 7 تاثیر مثبت بگذارد، شاید باورش سخت باشد، اما به نظر می رسد اپل درخواست افزایش تولید قطعات را تا ۱۰ درصد به قطعه سازانش ابلاغ کرده است!

جزییات دقیق تری از این افزایش تولید و دلایل قطعی آن مشخص نیست اما طبق آمار نسبت به تعداد تولید اولیه iPhone 6s و iPhone 6s Plus اپل تغییراتی را برای ارائه iPhone 7 لحاظ کرده که مهمترین آن افزایش سهم تولید در سری اول است.

اپل همیشه خیلی محتاطانه عمل می کند، حتی در تولید و انتشار نسل های تکمیلی اش که با پسوند S روانه بازار می شود همیشه سعی در ارائه خدمات و ویژگی هایی با سطح بالا تر دارد تا خریداران و طرفداران را مجاب به تعویض گوشی کند، کاربران باید و باید دلیلی برای ارتقاء داشته باشند.

البته این بار و برای آیفون ۷ جریان کمی متفاوت است، به عقیده بسیاری افزایش درخواست تولید قطعات توسط اپل به قطعه سازان یکی از دستاورد های رویدادی است که جمعه پیش سامسونگ را مجبور به فراخوان کردن Galaxy Note 7 های فروخته شده کرد.

شعله ور شدن باتری در گلکسی نوت ۷ تا آنجایی پیش رفته که Amazon و T-Mobile برنامه ریزی کرده اند که تمامی برای خریداران تا اینجای کار بازپرداخت کامل را در صدر امور قرار دهند و این از دید رقیب دیرین سامسونگ یک فرصت تمام عیار است، اپل بدون برو برگرد از این موقعیت و سرخوردگی نابهنگام پرچمدار سامسونگ حداکثر استفاده را خواهد کرد.

انقدر اپل فرصت طلب است که ابدا بعید نیست که در اولین فرصت اعلام کند در فروشگاه هایش کاربران می توانند Galaxy Note 7 های معیوب را با iPhone 7 یا iPhone 7 Plus تعویض کنند!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا