تلفن همراه

محبوبیت بالای آیفون ، ۸۲ درصد این نوجوانان امریکا از آیفون استفاده میکنند!

اگرچه گوشی های آیفون از محبوبیت بالایی در میان شهروندان امریکایی برخوردار هستند، اما طبق گزارشی که اخیراً منتشر شده، محبوبیت آن در میان نوجوانان آمریکایی به طور خاصی افزایش یافته است. طبق این اخبار، محبوبیت آیفون از ۶۰ درصد در سال ۲۰۱۴ به ۸۲ درصد در سال جاری رسیده است. در این بررسی شش هزار دانش آموز از ۴۰ ایالت مورد بررسی قرار گرفتند. در ادامه با اطلاعات جالبی در این رابطه با نت نوشت همراه باشید

این بررسی و نظر سنجی توسط شرکت Piper Jaffray صورت گرفته است. این شرکت هر شش ماه یکبار چنین نظرسنجی را برگزار میکند. این آمار نه تنها رشد چشمگیر محبوبیت آیفون نسبت به ۴ سال گذشته را نشان میدهد، بلکه حاکی از آن است که این محبوبیت نسبت به پاییز سال گذشته ۴ درصد رشد داشته است.

این مهم خبر بسیار خوبی برای اپل میباشد. چراکه نه تنها به این معنا بوده که تعداد افراد بیشتری از محصولات این شرکت استفاده میکنند، بلکه حاکی از آن است که بیشتر این افراد نوجوان با افزایش سن و بزرگ شدن همچنان به استفاده از تولیدات اپل ادامه داده و به محصولات این برند تعلق خاطر پیدا خواهند کرد. جالب توجه است که این میزان در آینده ای نزدیک افزایش بیشتری نیز خواهد یافت. چراکه طبق آماری ۸۴ درصد نوجوانان بیان کرده‌اند گوشی بعدی آنها آیفون خواهد بود.

لازم به ذکر است که با این شرایط نه تنها آیفون، بلکه فروش سایر محصولات اپل نیز افزایش خواهد یافت. ۲۰ درصد از نوجوانان برنامه مدنظر خود را به ترتیبی تنظیم کرده‌اند که تا ۶ ماه آینده یک اپل واچ را خریداری کنند. ساعت های اپل پس از Rolex، محبوب ترین برند در میان مردم ایالت متحده به حساب می‌آید.

82 درصد نوجوانان آمریکایی از آیفون استفاده میکنند.
۸۲ درصد نوجوانان آمریکایی از آیفون استفاده میکنند.

آمار خوب اپل تنها مختص به نوجوانان این کشور نمی‌باشد. براساس بررسی که اواخر سال گذشته میلادی صورت گرفت، تقریباً ۸۵٫۸ میلیون نفر از مردم ایالات متحده از آیفون استفاده میکنند که حدود ۴۳ درصد کاربران را شامل میشود. با تمام این تفاسیر، تعدادی دیگر از پیش بینی ها میگویند ممکن است این رقم ثابت گردد، چراکه رشد این شرکت در ایالات متحده به کُندی پیش میرود.

به هر حال، اگرچه محبوبیت اپل در میان نوجوانان رشد چشمگیری داشته است، این احتمال وجود دارد که استفاده از محصولات اپل در میان بزرگسالان نیز ادامه یافته و بسیاری از نوجوانان همراه با افزایش سن و بزرگتر شدن به استفاده از محصولات اپل ادامه دهند.

لازم به ذکر بوده که ممکن است محبوبیت اپل در سال جاری نیز با جهش قابل توجهی همراه باشد. بر اساس شایعات این شرکت در نظر دارد در فصل پاییز سه مدل مختلف آیفون را عرضه کند. یکی از این مدل ها از طراحی مشابه آیفون X بهره برده که البته قیمت کمتری نسبت به آن خواهد داشت. این شایعات اشاره میکند ارزان تر بودن این مدل ممکن است سبب گردد برخی از ویژگی های آیفون X را در آن شاهد نباشیم. همچنین به احتمال زیاد این گوشی از باتری مستطیل شکلی بهره خواهد برد.

منبع: digitaltrends

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا