تلفن همراه

کاربران آیفون X می توانند به لنزهای Snapchat که قادرند از دوربین TrueDepth بهره بگیرند، دسترسی پیدا کنند

لنزهای Snapchat برای کاربران آیفون ایکس

امروز، اسنپ چت شروع به تکمیل دوربین TrueDepth اپل با لنزهای سلفی جدید کرد. این خبر به این معنی می باشد که استفاده کنندگان آیفون ایکس می توانند از ۳ لنز جدید بهره مند شوند که به طور مخصوص برای تکنولوژی این گوشی ساخته شده است.

۰

امروز، اسنپ چت در بروز رسانی جدیدش شروع به تکمیل امکاناتش برای دوربین TrueDepth اپل با لنزهای سلفی جدید کرد. این خبر به این معنی می باشد که استفاده کنندگان آیفون ایکس می توانند از ۳ افکت جدید بهره مند شوند که به طور مخصوص برای تکنولوژی تعبیه شده در آیفون X  ساخته شده است. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

اگر با دوربین TrueDepth اپل آشنایی ندارید، باید گفت، همین فناوری است که اجازه می دهد تا آیفون X در مقایسه با رقبای خود دارای قابلیت نگاشت بهتر از چهره باشد. این فناوری اجازه ی استفاده از چندین لنز را به شما می دهدکه شامل ۳ نوع مختلف از ماسک های صورت می شوند و این ماسک ها طوری به نظر می آیند که انگار واقعا به صورت افراد چسبیده اند! این ویژگی برای اولین بار در سال گذشته همراه با قابلیت Animoji توسط شرکت اپل در اولین کنفرانس آیفون X منتشر شد.

از این ویژگی جدید، علاوه بر سرگرم کننده بودن می توان به عنوان راه جدیدی برای باز کردن قفل تلفن همراه و ایمن ساختن گوشی استفاده کرد. آیفون ایکس دارای سنسور TouchID نیست و به همین دلیل برای ایمن سازی به طور کامل متکی بر تکنولوژی تشخیص چهره می باشد. اگرچه اپل درباره ی این تکنولوژی سر و صدای زیادی به پا کرده است، اما حوادث زیادی ثبت شده اند که در آن سنسور تشخیص چهره ی اپل شکست خورده است، مثلا در تشخیص اعضای یک خانواده که به هم شباهت دارند، و یا با استفاده از ماسک های مصنوعی می توان تکنولوژی تشخیص چهره ی آیفون را گول زد.

کسانی که دارای یک گوشی آیفون X هستند، می توانند در حال حاضر از سه لنز جدید بدون نیاز به دانلود و یا به روز رسانی استفاده کنند. هرچند که اسنپ چت زمانی را برای انتشار لنزهای جدید اعلام نکرده است، اما من به شما اطمینان می دهم که همین الان آن ها درحال کار کردن بر روی لنزهای جدید هستند!

منبع: www.neowin.net

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا