شبکه‌های اجتماعی

راه آهن ژاپن بابت ۲۵ ثانیه زودتر حرکت کردن قطار رسما عذرخواهی کرد!

شرکت راه آهن ژاپن بابت 25ثانیه زودتر حرکت کردن قطار عذرخواهی کرد

حتما می دانید که در اکثر کشورها اگر قطار کمی زودتر یا دیرتر از موعد برنامه ریزی شده حرکت کند نمی توانید شکایت کنید. اما در ژاپن، جایی که سیستم راه آهن به وقت شناسی مشهور است، مسافران می توانند بابت دیرتر یا زودتر حرکت کردن قطار شکایت کنند.
پس از آنکه صبح جمعه گذشته یک قطار در ژاپن ۲۵ ثانیه زودتر حرکت کرد، شرکت راه آهن JR West  (راه آهن غرب ژاپن) به طور رسمی و مطبوعاتی بابت این اشتباه عذرخواهی کرد.

۲+

حتما می دانید که در اکثر کشورها اگر قطار کمی زودتر یا دیرتر از موعد برنامه ریزی شده حرکت کند نمی توانید شکایت کنید. اما در ژاپن، جایی که سیستم راه آهن به وقت شناسی مشهور است، مسافران می توانند بابت دیرتر یا زودتر حرکت کردن قطار شکایت کنند. رویداد جالبی که روز جمعه در راه آهن ژاپن اتفاق افتاد تعجب تیم تحریریه نت نوشت را برانگیخت، در ادامه با ما همراه باشید.

پس از آنکه صبح جمعه گذشته یک قطار در ژاپن ۲۵ ثانیه زودتر حرکت کرد، شرکت راه آهن JR West  (راه آهن غرب ژاپن) به طور رسمی و مطبوعاتی بابت این اشتباه عذرخواهی کرد.

طبق خبر منتشر شده در Sora News، قطار ۱۲-car ساعت ۷:۱۱:۳۵ صبح مقصد خود را ترک کرد در صورتیکه قرار بود راس ساعت ۷:۱۲ صبح حرکت کند. این اتفاق به این علت افتاده است که راننده قطار متوجه زمان خروج نشده بوده است و زودتر موعد قطار را حرکت داده است. با این حال، تعدادی از مسافران انتظار داشتند قطار به عقب بازگردد و یک نفر از آنها این حادثه را به JR West گزارش داده است.

شرکت راه اهن ژاپن عذخواهی خود را این طور اعلام کرده است: “ناراحتی بزرگی که ما برای مشتریان به وجود آوردیم، واقعا غیر قابل انکار بود. ما به طور کامل رفتار خود را ارزیابی می کنیم و تلاش خواهیم کرد تا چنین اشتباهی در آینده اتفاق نیفتد.”

۲۵ ثانیه ممکن است زمان کمی برای شکایت به نظر برسد اما این اتفاق در یک صبح جمعه رخ داد، زمانی که بیشتر مسافرین در حال رفتن به دفتر یا مدرسه خود هستند. اگر مسافری از این قطار جا می ماند باید با قطار برنامه ریزی شده بعدی که نهگاوا را در ساعت ۷:۱۹ ترک می کرد، حرکت می کرد. این قطار در انتهای خط نیشی آکشی در ساعت ۹:۲۰، یعنی شش دقیقه پس از قطار ۷:۱۲ می رسید. در یک کشور که چند دقیقه دیر رسیدن به محل کار یا مدرسه عواقب جدی به دنبال خواهد داشت، این یک اشتباه بزرگ است.

یک رویداد مشابه نیز در سال گذشته در این کشور اتفاق افتاد. قطار بین توکیو و تسوکوبا، ۲۰ ثانیه قبل از زمان مقرر حرکت کرد.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا