اخبار تکنولوژی

گوگل برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است!

جام جهانی را با گوگل دنبال کنید

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک است و حتما برای شما هم جالب است که بدانید با کمک گوگل از تمامی اتفاقات جام جهانی، چه در داخل مستطیل سبز و چه در بیرون زمین مطلع شوید. گوگل برای جام جهانی شما برنامه ویژه ای دارد!

۱+

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک است و حتما برای شما هم جالب است که بدانید با کمک گوگل از تمامی اتفاقات جام جهانی، چه در داخل مستطیل سبز و چه در بیرون زمین مطلع شوید. گوگل برای جام جهانی شما برنامه ویژه ای دارد! در ادامه با معرفی برنامه ویژه گوگل برای جام جهانی نت نوشت همراه باشید.

برنامه ویژه گوگل برای جام جهانی ۲۰۱۸

در طول مدت برگزاری جام جهانی، شما می توانید با پیگیری نتایج بازی ها و جداول گروه های مختلف، آمار و ارقام و اخبار نقل و انتقالات بازیکنان از طریق جستجوی گوگل، جام جهانی را به صورت لذت بخش تری تجربه کنید. پس از ۳۰ دقیقه بعد از پایان هر بازی می توانید ویدیوی گل ها، لحظات مهم و هایلایت های آن بازی را از طریق گوگل ببینید.

برنامه ویژه گوگل برای جام جهانی به موارد بالا ختم نمی شود و شما برای هر بازی، می تونید گزینه ی watch live یا follow را لمس کرده و همراه با آن، به روز رسانی گل های به ثمر رسیده در بازی را دریافت کنید. همچنین می توانید یک جدول زمانی دقیق با به روز رسانی لحظه ای از لحظات مهم بازی، تصاویر زنده، آمار، توییت ها و غیره دریافت کنید. فقط کافی است تا مسابقه ی مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید.

برای پیگیری بازی ها حتی بدون جستجو کردن، می توانید به ثمر رسیدن گل ها را در گوشی خود با استفاده از مرورگر یا اپ اندرویدی گوگل pin کرده و در لحظه از به ثمر رسیدن گل ها باخبر شوید.

همچنین قبل از هر بازی می توانید از ترکیب بازیکنان هر تیم، اخبار و شانس پیروزی هر تیم باخبر شوید. رسانه ها و تیم های ملی مختلف این اطلاعات را از طریق گوگل پست می کنند.

از دستیار صوتی گوگل کمک بگیرید

باز هم باید تکرار کنیم که برنامه ویژه گوگل برای جام جهانی به موتور جستجو ختم نمی شود و شما می توانید با کمک گرفتن از Google Assistant به روز رسانی های مربوط به هر بازی را دریافت کنید. شما همچنین می توانید از دستیار گوگل نتیجه ی بازی ها، زنندگان گل ها، برنده ی کفش طلا، تعداد جام های جهانی برزیل و … را بپرسید، فقط کافی است بگویید “Hey Google” و سوال خود را به زبان انگلیسی بپرسید.

Trend ها را پیگیری کنید

اگر شما می خواهید بدانید که کدام لحظات و اتفاقات در هر بازی مورد توجه سایر مردم دنیا قرار گرفته است یا طرفداران درباره ی چه موضوعی بیشتر بحث می کنند، از صفحه ی Google Trends که دارای جستجوی لحظه ای جام جهانی است دیدن کنید. در اینجا شما می توانید به زبان های مختلف دنیا صفحات مخصوصی را ملاحظه کنید.

منبع: www.blog.google

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا