اخبار تکنولوژی

دسته کلید Keyport یک چندکاره مدرن سوئیسی که خیال شما را بابت همه چیز راحت می‌کند!

کیپورت

دسته کلید Keyport یک چندکاره مدرن سوئیسی که خیال شما را بابت همه چیز راحت می‌کند! آیا حمل کلیدهای مختلف خانه، دفتر، اداره و… برایتان کاری دشوار بوده و هر از چند گاهی آنها را گم میکنید؟ اگر سؤال بالا در مورد شما صدق میکند، پس باید بگوییم که Keyport ابزاری ساخته شده برای شماست.

۰

آیا حمل کلیدهای مختلف خانه، دفتر، اداره و… برایتان کاری دشوار بوده و هر از چند گاهی آنها را گم میکنید؟ اگر سؤال بالا در مورد شما صدق میکند، پس باید بگوییم که Keyport ابزاری ساخته شده برای شماست. Keyport دستگاهی مدولار بوده و تمام کلیدها، سوئیچ ماشین و دیگر مواردی ضروری شما را به “یک دستگاه” متصل مینماید. همچنین به لطف KeyportID در نظر گرفته شده برای آن که یک سیستم ردیابی اشیای گم شده است، به هیچ وجه نباید نگران از دست دادن Keyport خود باشید.

این دستگاه جیبی تنها برای اتصال کلیدها ساخته نشده، بلکه دارای یک چاقو، چراغ قوه، فلش USB و درب بازکن بوده و همه اینها در کنار هم  در جیب جای خواهند گرفت.

کیپورت

کیپورت

ویژگی مثبت و مهم در رابطه با Keyport قابلیت مدولار آن بوده که شما میتوانید به افزودن ابزارهای بیشتر و مورد نیاز خود به آن ادامه دهید. این وسیله از فلز ساخته شده و دارای یک “سیستم قفل منحصر به فرد” میباشد. کیپورت قادر به حمل ۹ کلید به صورت همزمان بوده که البته با تهیه بسته اضافی این رقم به ۱۵ نیز خواهد رسید.

در صورت گم کردن کیپورت خود به هیچ وجه نگران نباشید. چراکه این وسیله دارای یک شماره سریال منحصر به فرد میباشد که کاربر میتواند با وارد کردن آن در یک پورتال آنلاین، و تنها با یک کلیک به کیپورت خود متصل گردد.

کیپورت

کیپورت

در حال حاضر کیپورت در سه رنگ قرمز، مشکی و نقره‌ای در دسترس بوده و کاربر میتواند در هنگام سفارش ابزارهای مورد نیاز، بسته اضافی و ماژول‌ها را بر اساس نیاز خود سفارش دهد.

کیپورت

کیپورت

لازم به ذکر است که قیمت پایه کیپورت از ۲۰ دلار آغاز میشود.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا