خودرو

تولید کیا Telluride با درب های خاص و عجیبش توسط KIA تایید شد!

در حالی که کیا به رونمایی نسل جدید فورته پرداخت، در جریان نمایشگاه دیترویت مدیرعامل شرکت تمایل پیدا کرد تا جزئیات و اطلاعات جالبی از محصولات کمپانی به اشتراک بگذارد. چند سال قبل شاهد معرفی کانسپت شاسی بلند کیا Telluride بودیم و کمپانی به نسخه تولیدی آن اشاره کرده بود.

حال به نظر می رسد شرکت کره ای به تایید نسخه تولیدی کیا Telluride پرداخته و بزودی باید شاهد معرفی آن باشیم. Schreyer درباره چشم انداز محصول تولیدی اظهار داشت:

بله ما در حال توسعه و آماده سازی کیا Telluride هستیم.

این شرکت در گفتگو با رسانه استرالیایی گفته است که کمپانی نمی خواهد مدل را در تمامی بازارها به فروش برساند. Gregory Guillaume طراح اصلی کیا موتورز اروپا می گوید که قاره اروپا میزبان این مدل نخواهد بود زیرا شاسی بلندی چون سورنتو کافی است.

کیا Telluride
کیا Telluride

بازار اصلی این مدل ایالات متحده بوده اما مشخص نیست وضعیت بازارهای دیگر چگونه خواهد بود. کیا Telluride احتمالا به خارج ایالات متحده نیز خواهد رسید اگرچه مشخص نیست کیا در چه بازارهایی به فروش آن می پردازد و ممکن است شاهد عرضه در بازاری چون استرالیا باشیم.

این خودرو براساس کیا سورنتو بوده و ابعادی ۴٫۴*۴٫۷*۹٫۵ اینچی دارد و به پیشرانه هیبریدی که ترکیبی از موتور ۳٫۵ لیتری شش سیلندر بوده و خروجی قدرت آن به ۴۰۰ اسب بخار می رسد. از آنجایی که این شاسی بلند به چهار صندلی کاپیتان و یک ردیف صندلی سه نفره دارد احتمالا در نسخه تولیدی طرح متعارف تر خواهد داشت.

البته بعید به نظر می رسد در نسخه تولیدی درب ها مقابل هم باشند و به شکل معمولی باز می شوند.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا