تکنولوژی

رونمایی لامبورگینی از Huracan Performante یک شاهکار جدید و خیره کننده!

Huracan Performante

شرکت لامبورگینی در نمایشگاه ژنو به رونمایی از سوپراسپرت جدید دیگری موسوم به Huracan Performante اسپایدر پرداخت. این مدل یکی از سریعترین خودروهای هوراکان بوده که با طراحی جسورانه و ساختار اسپایدر معرفی شده است.

۱+

شرکت لامبورگینی در نمایشگاه ژنو به رونمایی از سوپراسپرت جدید دیگری موسوم به Huracan Performante اسپایدر پرداخت. این مدل یکی از سریعترین خودروهای هوراکان بوده که با طراحی جسورانه و ساختار اسپایدر معرفی شده است. به گفته کمپانی لامبورگینی، سقف این خودرو در کمتر از ۱۷ ثانیه بسته یا باز می شود. با فناوری ALA یا Aerodinamica Lamborghini Attiva که در لامبورگینی هوراکان به کار گرفته شده این باز و بسته شدن خطرآفرین نیست.

Huracan Performante

Huracan Performante

با پیشرانه ۵٫۲ لیتری ۱۰ سیلندر هوراکان جدید می تواند به قدرت ۶۴۰ اسب بخاری دست پیدا کند و نسخه اسپایدر نیز ۳۵ کیلوگرمی از مدل معمولی کم وزنتر است. با ۰ تا ۱۰۰ کمتر از ۳٫۱ ثانیه ای این خودرو قادر است به سقف سرعت ۳۲۵ کیلومتر برساعت دست پیدا کند. اسپایدر جدید به سیستم تعلیق اسپرتی مجهز بوده و یک مدل چهار چرخ محرک بوده و می توان آن را محصولی بارز از برند ایتالیایی اصیل دانست. با حالت های رانندگی Strada, Sport  و Corsa تجربه رانندگی با محصول جدید لامبورگینی تنها هیجان خالص خواهد بود و فوق العاده است.

Huracan Performante

Huracan Performante

لامبورگینی محصول جدید را در تابستان سال جاری روانه فروشگاه های خود می کند. با قیمت ۲۱۹ هزار یورویی یا ۳۰۸ هزار دلاری Huracan Performante محصولی قدرتمند ایتالیایی به شمار می رود. برای کسب جزئیات بیشتر باید به وب سایت شرکت سازنده مراجعه کرد.

Huracan Performante

Huracan Performante

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا