خودرو

کراس اوور کوچک UX لکسوس و عجیب در ژنو رونمایی می شود!

۱+

اگرچه تاکنون تصاویر جاسوسی از کراس اوور کوچک UX لکسوس به بیرون درز پیدا نکرده اما به نظر می رسد بزودی شرکت ژاپنی می خواهد نسخه تولیدی این کانسپت را رونمایی کند. در نمایشگاه اتومبیل پاریس ۲۰۱۶ لکسوس کانسپت UX را به عنوان نسل بعدی کراس اوور خود رونمایی کرده است.

مدلی که می توان آن را رقیب X1 بی ام و، آئودی Q3 و چندی دیگر اشاره داشت و براساس گزارش ها طی نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ سوئیس شرکت لکسوس نسخه تولیدی UX را معرفی می کند. از آنجایی که مدل طی نمایشگاه سوئیس رونمایی می شود باید انتظار داشت خودرو جایگزین CT 200h در بازار ایالات متحده خواهد شد.

کراس اوور کوچک UX

کراس اوور کوچک UX

اگرچه لکسوس تایید نکرده این مدل را روانه بازار ایالات متحده می کند اما پیشتر برندهای UX 200, UX 250, UX 250h در ایالات متحده به ثبت رسیده است. بنابراین باید باور داشت لکسوس می خواهد کراس اوور کوچک خود را روانه بازار ایالات متحده کند. بازار کراس اوورها و شاسی بلندها در ایالات متحده بیش از ۶۰ درصد بوده و انتظار می رود شرکت های مختلفی می خواهند جدیدترین محصولات را روانه این بازار کنند.

به نظر می رسد شرکت لکسوس در نظر داشته نسخه تولیدی کراس اوور کوچک UX را با طراحی جسورانه ای همراه سازد تا در مقایسه با نسخه کانپست بیشتر موردتوجه قرار گیرد. در فضای درونی باید انتظار تغییرات بزرگی را داشت و بعید است چنین طراحی آینده نگرانه و تخیلی به کار گرفته شود. انتظار می رود شیب سقف مدل در مدل تولیدی کاهش یافته و بیشتر به یک مدل سنتی تبدیل شود. هدف لکسوس مخاطبان جوان بوده تا UX را به عنوان یک مدل جوان پسند و اسپرت خریداری کنند. مدلی که رقیبی برای GLA مرسدس، نیسان جوک و چندی خودرو دیگر تبدیل می شود.

کراس اوور کوچک UX

کراس اوور کوچک UX

احتمالا قیمت پایه UX بیش از ۳۰ هزار دلار خواهد بود زیرا رقبایی چون X1 قیمت پایه ۳۳ هزار دلاری، مرسدس GLA قیمت پایه ۳۳ هزار دلاری و آئودی Q3 نیز قیمت پایه ۳۲ هزار دلاری دارد.

منبع

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا