اخبار تکنولوژی

توقف تولید و معرفی سالانه تلفن همراه توسط شرکت LG

توقف تولید سالانه تلفن همراه LG

در حالی که سامسونگ و اپل بر بازار جهانی گوشی های هوشمند غالب می شوند، LG همچنان بر مبارزات بی پایان خود برای ماندن در بازار ادامه می دهد.

۰

در حالی که سامسونگ و اپل بر بازار جهانی گوشی های هوشمند غالب می شوند، LG همچنان بر مبارزات بی پایان خود برای ماندن در بازار ادامه می دهد.

بخش تلفن همراه این شرکت در حال حاضر برای ۱۱ دوره مالی متوالی در حال رکود و پذیرش ضرر می باشد و در تلاش برای حل این مشکل، معاون LG آقای Cho Sung-jin گفته است که این شرکت، از این پس هر سال از گوشی های جدید پرچم دار خود رونمایی نخواهد کرد.

هرچند شاید این شرایط برای ال جی ناخوشایند باشد ولی از نظر کاربران تشنه ی تکنولوژی این تصمیم بسیار خوشایند است و به نظر سیاست خوبی را در پیش گرفته است.

تلفن همراه LG -v30

سونگ جین میگوید:

ما پرچمداران تلفن همراه خود را برای ایجاد رقابت فروش در سری G و سری V میسازیم و نه برای رقابت با دیگر برند های بازار.

چند روز پیش، سخنگوی شرکت ال جی گفت که این شرکت در تلاش برای کمک به افزایش فروش خود، نام تجاری سری G خود را به نفع G7 تغییر داده. منظور سونگ جین از سری G مشخص نیست، اما به نظر میرسد که این یک تغییر بزرگ برای LG است.

انتشار تلفن همراه پرچم دار در هر سال، به یک رسم در این صنعت تبدیل شده است، و در برخی موارد، شرکت هایی مانند OnePlus پرچم دار خود را هر دو سال یکبار به بازار عرضه می کنند. با این حال نمیتوان به طور قطع گفت که ال جی مدل های متفاوت و جدیدی را برای سال آینده در سر دارد ولی میتوان مطمئن بود که پشتیبانی مدل های قبلی همچنان پا برجا است.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا