تلفن همراه

LG با ارائه G6 از تولید گوشی‌های ماژولار مثل G5 دست می‌کشد

G5 محصول نه چندان موفق

با این که G5 شرکت LG گوشی چندان بدی نیست، اما وضعیت فروش آن در بازار چندان مناسب نبوده است. دلیل اصلی آن ماژولار بودن گوشی است به این معنی که برخی از بخش‌های آن قابلیت جدا شدن دارد مانند باطری که از قسمت پایین گوشی خارج می‌شود و یا به صورت جدا به فروش می‌رسد، مانند ماژول تقویت صدا و دوربین، و این عامل سبب عدم استقبال از آن بوده است.

 

G6 امیدوار به جبران گذشته

البته LG متوجه این اشتباه خود شده و اعلام کرده که از G5 بازخورد مناسبی دریافت نشده و برای گوشی بعدی خود یعنی G6 از میزان ماژولار بودن کاسته خواهد شد. در عوض روی زیبایی و کاربردی بودن آن کار می‌شود. البته این به این معنی نخواهد بود که ماژولار بودن به طور کلی حذف می‌شود، اما آن طور که اعلام شده تغییراتی در جهت بهبود صورت خواهد گرفت.

LG اعلام کرده که بعد از ارائه G6 نباید منتظر شگفت زدگی باشید. این گوشی مانند G5 قیمتی در محدوده ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد داشت و توزیع اولیه آن در آمریکای شمالی، اروپا و کره جنوبی خواهد بود.

 

رویه کلی LG

به طور کلی رویه LG متفاوت بودن است و دنبال ارائه یک گوشی شگفت انگیز با قابلیت‌های بالا نیست و معمولا در مقابل رقبای خود از جمله سامسونگ، تن به شکست داده است. سوال اینجاست که LG چرا از گذشته خود درس نمی‌گیرد و تا چه زمانی می‌خواهد از این عادت دیرینه خود پیروی کند. حتی اگر G6 یک گوشی بسیار عالی باشد، اما اصلا دور از انتظار نیست که در ارائه بعدی برای G7، LG به روال قبلی خود باز گردد و محصولی عجیب را روانه بازار کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا