1398-03-04
تلفن همراه

با برادران G6 آشنا شوید: LG G6 Plus و LG G6 Pro بزودی می آیند!

LG G6 Plus و LG G6 Pro

طبق اطلاعات منتشر شده هر دو این گوشی های تازه وارد بر اساس طراحی G6 ارائه خواهند شد و گویا تفاوت اصلی آنها در فضای ذخیره سازی و قیمت انها می باشد. هر دوی آنها تا انتهای ماه June امسال در کره جنوبی و سپس در باقی نقاط دنیا در دسترس قرار خواهند گرفت.

خبرگزاری کره ای ET News از کمپانی LG خبرهای جدیدی دارد، گویا LG برای پرچمدار تازه واردش که به نام LG G6 می شناسیم برادران تازه ای را روانه بازار خواهد کرد. گویا بزودی باید شاهد رونمایی G6 Pro و G6 Plus باشیم. با هم به مرور مشخصات و شایعات منتشر شده پیرامون انها خواهیم پرداخت.

طبق اطلاعات منتشر شده هر دو این گوشی های تازه وارد بر اساس طراحی G6 ارائه خواهند شد و گویا تفاوت اصلی آنها در فضای ذخیره سازی و قیمت انها می باشد. هر دوی آنها تا انتهای ماه June امسال در کره جنوبی و سپس در باقی نقاط دنیا در دسترس قرار خواهند گرفت.

مشخصات و قیمت LG G6 Plus

در G6 Pro شاهد اضافه شدن امکان شارژ بیسیم هستیم که تا پیش از این تنها در G6 های قابل ارائه در امریکا قابل مشاهده بود. در ضمن حافظه داخلی این گوشی از ۶۴ گیگابایت در نسخه معمولی به ۱۲۸ گیگابایت افزایش یافته است. قیمت احتمالای این دستگاه در حدود ۸۰۰ دلار امریکا می باشد.

مشخصات و قیمت LG G6 Pro

گویا G6 Pro از نسخه اصلی که G6 باشد کمی عقب تر است و قرار است از حافظه داخلی ۳۲  گیگابایت به جای ۶۴ گیگابایت برای پایین آوردن قیمت بهره ببرد. و همین نکته باعث کاهش قیمت به ۶۲۳ دلار امریکا برای G6 Pro شده است.

خیلی واضح است که LG این کار را برای توسعه فروش و پشتیبانی از رنج قیمت های مختلف در بازار ترتیب داده و تنها هدفش بالا بردن فروش و افزایش محبوبیت گوشی هایش  در بازار است.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا