1398-02-04
اخبار تکنولوژی

اندروید ۶ برای Note 5 از راه رسید؛ بهبود ظاهری در کنار کندی سرعت

اندروید 6 برای Note 5 از راه رسید؛ بهبود ظاهری در کنار کندی سرعت

بسیار خب، کم کم باید منتظر رونمایی از محصولاتی باشیم که همراه با اندروید جدید وارد بازار خواهند شد. پیش از این از لیست گوشی هایی که به اندروید ۶ بروز می شوند گفته بودیم و هشدار دادیم که اگر گوشی تلفن همراه اندرویدی شما در این لیست نیست به فکر فروش آن باشید!

دیروز بالاخره اولین رونمایی از رام های ارائه شده با اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۵ صورت گرفت و اکنون می توانیم تغییرات و پیشرفت ها و بهبود های نسخه جدید سیستم عامل اندروید را در گوشی پر فروش و پرچمدارد سامسونگ ببنینم.

شایان ذکر است ککه به گفته تست کنندگان TouchWiz در این نسخه تغییرات ظاهری بسیاری داشته و شاهد بهبود های زیادی در این رابط کاربری هستیم، از لحاظ Performance هم دستگاه همچنان با سرعت و فوق العاده به نظر می رسد.

بروز رسانی به نسخه اندروید ۶ هنوز به صورت OTA برای دارندگان نوت ۵ عرضه نشده و نسخه هایی که تست شده اند همگی نسخه های کاندید برای ریلیز نهایی هستند.

با هم به مرور نمونه تصاویر این نسخه از اندروید برای نوت ۵ خواهیم پرداخت:

androidpit-samsung-galaxy-note-5-marshmallow-5-w782 androidpit-samsung-galaxy-note-5-marshmallow-6-w782 AndroidPIT-Galaxy-Note-5-Android-6-0-Marshmallow-w782 androidpit-samsung-galaxy-note-5-14-w782

نکته قابل ذکر اینکه در بنچمارک Antutu که همراه با اندروید Lollipop از نوت ۵ صورت گرفته بود شاهد رتبه میانگین ۶۵۴۴۰ بودیم اما بعد از بروز رسانی به اندروید ۶ یعنی Marshmallow شاهد این اعداد و اقام هستیم که کمی تامل برانگیز است.

androidpit-samsung-galaxy-note-5-marshmallow-performance-w782

طبق بررسی هایی که توسط توسعه دهندگان XDA Developers  صورت گرفته مشخص شده که خبری از مدیریت حافظه زیرپوستی که منتظر آن در اندروید ۶ بودیم در این نسخه نیست،

برای اینکه از زمان دقیق دسترسی به نسخه بروزرسانی مخصوص نوت ۵ خودتان آگاه شوید حتما به اینجا سری بزنید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا