تلفن همراه

هواووی می‌گوید Mate 10 حتی از iPhone 8 هم بهتر است!

پیش از این در نت‌نوشت برایتان از Huawei Mate 9  گفته ایم، همگی خوب میدانیم که یکی از قدرتمند ترین گوشی های کنونی بازار هواوی میت ۹ است. اما گویا هواوی برای نسل آینده این گوشی ایده های  فراوانی دارد و وعده بهتر شدن آن را داده و می گوید که حتی قرار است از iPhone 8 هم بهتر باشد!

مدیر اجرایی بخش مصرف کنندگان هواوی آقای Richard Yu در مصاحبه ای که با  Bloomberg داشته اینگونه می گوید:

ما یک محصول کاملا پر قدرت را پیش رو خواهیم داشت. Mate 10 دارای عمر باتری بسیار عالی و صفحه نمایشی تمام صفحه خواهد بود! شارژر سریع Mate 10 سریعتر است و کیفیت عکس ها در این گوشی واقعا عالی است. این ویژگی ها همراه با بسیاری دیگر ما را از تنها رقیبمان iPhone 8 جلو خواهد انداخت.

هواوی هم مثل تمام تولید کنندگان تلفن همراه با تمام قوا سعی در بزرگ و عالی جلوه دادن محصولاتش دارد، بسیاری از گوشی های کنونی بازار مشخصاتی را که ذکر شده را دارا هستند و البته باید کمی صبر کنیم و ببینیم که منظور از تمام صفحه بودن از هواوی دقیقا چیست!

هواوی اکنون سومین فروشنده مطرح و بزرگ تلفن همراه در سرتاسر دنیاست، اما تاکنون در بازار امریکا با اقبالی روبرو نبوده است. هواوی باید توانایی رقابت در زمینه قیمت در محصولات رده بالا را نیز دارا بوده و محصولات با کیفیتش را برای خرید موجه تر نماید! البته اگر قصد رقابت با امثال iPhone را داشته باشد.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا