خودرو

شاسی بلند میباخ Vision Ultimate Luxury چنین خواهد بود!

شرکت مرسدس پیشتر مدل کانسپت شاسی بلند کوپه Maybach Vision Ultimate Luxury را در جریان نمایشگاه اتومبیل پکن رونمایی کرد و اگر بزودی شاهد معرفی نسخه شاسی بلندی باشیم قطعا تصور آن دور نیست. با نت نوشت همراه باشید.

مدلی که شرکت مرسدس در جریان نمایشگاه اتومبیل پکن رونمایی کرد ترکیبی از سدان و شاسی بلند بود که طراحی چشمگیری برای آن در نظر گرفته شد. اما اگر بزودی شاهد معرفی نسخه شاسی بلند کامل آن باشیم قطعا طراحی آن باید مشابه تصویری باشد که به شکل رندر شده از این خودرو ایجاد شده است.

Peisert Design به تازگی تصمیم گرفت چنین تصویر رندر شده ای را ایجاد کرده و منتشر کند تا همگان با طراحی نسخه شاسی بلند کامل Maybach Vision Ultimate Luxury مرسدس آشنایی پیدا کنند. البته نمی توان هر تصویر رندر شده ای را رسمی دانست که در نهایت شرکت به معرفی چنین مدلی می پردازد. تصاویر رندر شده در حقیقت برای درک و تصوری از محصول آینده می بادش.

میباخ Vision Ultimate Luxury

این مدل اگر بزودی رونمایی شود بی شک رقیبی برای بنتلی بنتایگا، لامبورگینی اوروس و برخی دیگر است. این خودرو مفهومی همانند نسخه کانسپت فعلی دارای شیشه عقب دوگانه بوده و از همان طراحی مدل اصلی بهره می برد. برخلاف مدل فعلی که قرمز رنگ است، در تصویر شاهد شاسی بلند خاکستری هستیم و با همان رینگ های مدل Maybach Vision Ultimate Luxury سدان/شاسی بلند همراه است.

یک ظاهر قدرتمندی را می توان در این شاسی بلند شاهد بود که آن را به مدلی قابل تبدیل می سازد. پیش می توانید از پیشرانه ای با چهار موتور الکتریکی که مجموعا ۷۳۸ اسب بخار قدرت تولید کرده، بهره گرفته شود. یک باتری ۸۰ کیلووات ساعتی نیز می تواند با یک بار شارژ مسافتی ۳۲۲ کیلومتری را به حرکت درآید. همچنین سیستم شارژ سریعی نیز در نظر گرفته شده که در ۵ دقیقه به شارژ ۹۷ کیلومتری می رسد.

خبر خوب اینجاست که میباخ قرار است در آینده به نسخه تولیدی برسد و تنها یک مدل کانسپت نخواهد بود. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا نسخه شاسی بلند کانسپتی از Maybach Vision Ultimate Luxury را شاهد خواهیم بود یا مرسدس هیچ برنامه ای برای آن ندارد.

منبع: motor1.com

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندیدبه صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا