خودرو

وانت X کلاس مرسدس بنز با تیونینگ Prior Design واقعا فریبنده است!

X کلاس

شرکت مرسدس بنز در سال جاری اولین وانت خود را با طراحی لوکس و ساختاری مدرن معرفی کرد. مدلی که X کلاس نام داشت و از طراحی لوکسی در مقایسه با سایر وانت پیکاپ ها بهره می برد. حال Prior Design دست به کار شده و این خودرو لوکس را به وانتی تهاجمی و پرتوان تبدیل کرده است.

۰

شرکت مرسدس بنز در سال جاری اولین وانت خود را با طراحی لوکس و ساختاری مدرن معرفی کرد. مدلی که X کلاس نام داشت و از طراحی لوکسی در مقایسه با سایر وانت پیکاپ ها بهره می برد. حال Prior Design دست به کار شده و این خودرو لوکس را به وانتی تهاجمی و پرتوان تبدیل کرده است.

Prior Design سابقه درخشانی در تیونینگ خودروها داشته و این بار تصمیم گرفت با اسپرت ساختن پیکاپ X کلاس آن را به اتومبیلی جذاب و تهاجمی تبدیل کند که نظر هر فردی را به خود جلب می کند. خودرویی با رینگ های پهن آلیاژی، گلگیرهای برجسته، سپرهای عقب و جلو بازطراحی شده و برخی دیگر که در جذابیت ظاهری X کلاس نقش کلیدی داشتند.

X کلاس

X کلاس

این وانت پیکاپ مشترک با خودرو نیسان ناوارا، با تیونینگ Prior Design توانسته چهره کاملا اسپرت و مسابقه ای گرفته و برخلاف مدل اصلی که کمی ظریف به نظر می رسد، پهن پیکر باشد. تیونر مورد اشاره سعی کرده طراحی عضلانی را برای X کلاس به کار گیرد از این رو شاهد مدلی هستیم که قابل توجه به نظر می رسد. از آنجایی که ممکن است نسخه AMG این وانت در کار باشد، Prior Design نیز بیان داشت ممکن بوده طرفداران چنین طرحی را در نسخه AMG نیز مشاهده کنند.

X کلاس

X کلاس

نسخه AMG با پیشرانه شش سیلندر ۲۵۸ اسب بخاری با سیستم چهار چرخ محرک ۴Matic  و گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک معرفی می شود.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا