اخبار تکنولوژی

گوشی جدید مایکروسافت به آسانی یک کامپیوتر شخصی می شود

خیلی هیجان انگیز است که شما یک گوشی تلفن همراه بخرید اما بتوانید فرای استفاده به عنوان یک موبایل از آن به عنوان یک PC هم استفاده کنید تنها نیاز شما یک مانیتور، کیبورد و یک موس می باشد که با قطعیت می توان گفت این ۳ قلم را هر کجا بروید می توانید بیابید.

مایکروسافت ۳ روز پیش در کنفرانس هیجان انگیز خودش گوشی های Lumia 950 و Lumia 950 XL را معرفی کرد که طی دو سه روز گذشته هم راجع به انها نوشته ایم هم راجع به قابلیت ها و ویژگی های دیگر محصولات معرفی شده در این کنفرانس.

با هم به بررسی جزییات معرفی شده هیجان انگیز بیشتری از گوشی های لومیای معرفی شده خواهیم پرداخت.

the-new-microsoft-lumia-950-and-950-xl

Display Dock ابزاری است که گوشی لومیای شما را تبدیل به یک PC خواهد کرد:

but-perhaps-most-importantly-it-allows-the-lumia-phones-to-connect-to-microsofts-new-display-dock

این ابزار امکان وصل شدن گوشی شما با کمک HDMI به مانیتور را می دهد و همچنین می توانید از طریق پورت USB کیبورد و موس خود را به آسانی به گوشی لومیا متصل کنید. اکنون شما یک PC دارید که روی آن ویندوز ۱۰ در دسترس شماست، و این امکان بسیار فوق العاده است !

when-you-press-the-start-menu-on-the-bottom-left-you-see-your-phones-home-screen-it-runs-full-windows-10-apps-so-you-can-use-it-just-like-you-would-a-windows-10-computer

ویژگی Continuum از مایکروسافت به کاربران لومیا امکان اجرای اپ ها موبایلی را در حالت تمام صفحه برای وقتی که شما از طریق Display Dock به مانیتور متصل هستید را فراهم می کند. تصاویر نمونه اجرا شده اپ موبایلی Word در حالت Full Sized است.

n-of-word-in-full-size-mode

وقتی روی دکمه استارت در این حالت کلیک می کنید می توانید صفحه Home موبایل خودتان را مشاهده کنید ! اکنون به آسانی می توانید برنامه های قابل اجرا در ویندوز ۱۰ را مثل یک PC معمولی اجرا کنید و از انها استفاده کنید.

microsofts-new-lumia-950-will-sell-for-549-and-the-950-xl-at-649-and-theyll-be-available-in-november

 

 

 

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا