اخبار تکنولوژی

در بروز رسانی جدید Paint 3D مایکروسافت شما را قادر به ویرایش در هر نمایی می کند! +ویدیو

اکنون اپلیکیشن Paint 3D مایکروسافت شما را قادر به ویرایش کار خود در نمای 3D می کند

Paint 3D، اپلیکیشن جدید طراحی سه بعدی است که سال گذشته با نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ عرضه گردید. اکنون با بروز رسانی جدید این اپلیکیشن، کاربران قادر به ویرایش کار خود به طور مستقیم از حالت نمایش ۳D هستند. 

۱+

مایکروسافت امروز اعلام کرد تغییرات جدیدی در اپلیکیشن Paint 3D خود داده است. Paint 3D، اپلیکیشن جدید طراحی سه بعدی است که سال گذشته با نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ عرضه گردید. اکنون با بروز رسانی جدید این اپلیکیشن، کاربران قادر به ویرایش کار خود به طور مستقیم از حالت نمایش ۳D هستند.

این بدان معنی است که شما می توانید کار خود را از هر زاویه ای ویرایش کنید. به عنوان مثال، اگر چیزی را در کنار شیئی قرار دهید، می توانید تا زمانی که مطمئن شوید به درستی روی محور دیگری قرار گرفته است، به راحتی آن را بچرخانید. سپس شما آن را روی یک صفحه نمایش ۲D مشاهده خواهید کرد، بنابراین این قابلیت چرخش نقاشی حائز اهمیت می باشد. قبلا، کاربر مجبور بود آنها را چرخانده و سپس برای اعمال تغییرات به حالت ۲D View برگردد.

 

با استفاده از این ویژگی جدید، می توانید آیتم هایی را که پشت اشیاء دیگر قرار دارند تنظیم کنید. شیئی که در فوکوس قرار دارد باز هم در فوکوس می ماند، بنابراین حتی اگر شما تمام عکس را با زاویه ۱۸۰ درجه بچرخانید، هنوز هم کنترل شیء اصلی را دارید، حتی اگر چیز دیگری آن را پوشش دهد.

شما همچنین می توانید در حالی که در حالت نمایش سه بعدی هستید، اشیاء جدید بیشتری اضافه کنید، با قلم های مختلف رنگ آمیزی کنید، یا استیکرهای زیبا اضافه کنید.

برای به دست آوردن این قابلیت جدید، شما باید نسخه ۱۷۰۹ ویندوز ۱۰ و آخرین نسخه این اپلیکیشن را داشته باشید. برای به روز رسانی اپلیکشین، شما می توانید آن را از فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

 

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا