خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی از سانتافه جدید هیوندا خبر از بازطراحی این SUV دارد!

شرکت هیوندا در نظر داشته فوریه سال آینده نسل جدید شاسی بلند پرطرفدار خود یعنی سانتافه را معرفی کند. این مدل از خودروهایی محبوبی بوده که در بازارهای مختلف فروش خوبی برای شرکت کره‌ای به دنبال داشته است.

۰

شرکت هیوندا در نظر داشته فوریه سال آینده نسل جدید شاسی بلند پرطرفدار خود یعنی سانتافه را معرفی کند. این مدل از خودروهای محبوبی بوده که در بازارهای مختلف فروش خوبی برای شرکت کره‌ای به دنبال داشته است.

به تازگی یکی از منابع نزدیک به هیوندا به ماه فوریه برای رونمایی مدل اشاره کرد اما تاریخ دقیقی مشخص نشد. به تازگی تصاویر جاسوسی مربوط به شاسی بلند نسل جدید هیوندا منتشر شد و در اواخر سال ۲۰۱۶ نیز مدیرعامل هیوندا امریکا یعنی Dave Zuchowksi اظهار داشت شرکت کره ای در سال ۲۰۱۸ دو مدل خودرو شاسی بلند معرفی خواهد کرد.

هیوندا سانتافه

براساس گزارش جدید، این دو خودرو نسخه سه ردیف صندلی سانتافه نسل جدید و نسخه دو ردیف صندلی سانتافه اسپرت جدید است. این احتمال وجود داشته نام مدل کوچکتر متفاوت و ظاهر نسخه بزرگتر نیز گسترده باشد.

هیوندا سانتافه

آخرین تصاویر جاسوسی نشان می دهد هیوندا از طراحی چراغ شبیه کنا در این مدل به کار گرفته است.  با توجه به یک وبلاگ کره ای داخل خودرو بروزرسانی شده بوده زیرا هیوندا می خواهد تغییرات در طراحی حاصل کند. سانتافه جدید ابتدا فوریه ۲۰۱۸ در کره معرفی شده و در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ نیز به ایالات متحده خواهد رسید.

هیوندا سانتافه

طی سال جاری سانتافه بروزرسانی شده اما این بروز رسانی چنگی به دل نمی زد، از ویژگی های طراحی جدید باید به چراغ های باز طراحی شده، جلو پنجره جدید و ساختاری نسبتا متفاوت دانست. هیوندا از سیستم اطلاعاتی و فناوری ایمنی جدید نیز در این شاسی بلند بهره گرفته است.

هیوندا سانتافه

در بخش فنی باید به پیشرانه ۲٫۴ لیتری و ۲٫۰ لیتری توربو و یک ۳٫۳ لیتری شش سیلندر اشاره کرد که می تواند برای تریم های مختلفی به کار گرفته شود. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید تا فوریه ۲۰۱۸ به انتظار نشست.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا