1398-04-27
اخبار تکنولوژی

با کفش جدید نایکی تردمیل زیر پای شما خواهد بود! شایعه یا واقعیت؟!

کفش تردمیل دار نایکی

هنگامی که سخن از کفش های روز به میان می‌آید، شرکت نایکی همیشه به عنوان یکی از پیشتازان نوآوری در این عرصه شناخته میشود. پیش از این طرحی اولیه منتشر شد که نشان میداد نایکی در تلاش است تا یک غربیلک را در محصول خود جای دهد.

هنگامی که سخن از کفش های روز به میان آید، شرکت نایکی همیشه به عنوان یکی از پیشتازان نوآوری در این عرصه شناخته خواهد شد. این شرکت باز هم سورپرایز جدیدی را برای طرفداران خود دارد. احتمالاً به زودی دیگر نیازی نخواهید داشت که جهت استفاده از تردمیل به باشگاه ورزشی خود مراجعه کنید. چراکه با کفش جدید نایکی تردمیل دقیقاً زیر پای شما قرار خواهد داشت! طرحی اولیه منتشر شده که نشان میدهد نایکی در تلاش است تا یک غربیلک را در محصول جدید خود جای دهد.

کفش تردمیل دار نایکی

کفش تردمیل دار نایکی

این غربیلک که عملکردی همچون تردمیل دارد، سبب میشود که کفش های خود را راحت تر بپوشید و بیرون بیاورید. تنها کافی است پای خود را درون کفش قرار دهید تا غربیلک وظیفه خود را انجام دهد. همان گونه که احتمالاً شما نیز متوجه شده‌اید، برای تمام روز به این تردمیل کوچک نیازی نخواهید داشت. بنابراین نایکی سیستمی را برای آن درنظر گرفته که میتواند در هنگام نیاز این غربیلک را فعال و هنگام عدم نیاز آن را غیرفعال کند. سیستم مربوطه میتواند از نوع میدان مغناطیسی باشد که تغییرات را متوجه میشود. این احتمال نیز وجود دارد که سوئیچر مربوط به این عمل در داخل یا خارج کفش قرار گرفته و نیار به فعال سازی توسط شما داشته باشد. برای دانستن نحوه کارکرد این غربیلک نیاز به زمان بیشتری خواهیم داشت.

این مکانیزم میتواند جهت بیرون آوردن پا از کفش کمک شایانی را به شما کرده و سبب صرفه جویی در ثانیه های باارزش شما شود. همانگونه که کاملاً مشخص است، منتشر شدن طرحی اولیه از یک محصول هرگز به معنای نهایی شدن ساخت آن نمیباشد. بنابراین باید ببینیم که در آینده چنین کفشی تولید خواهد شد یا خیر.

منبع: digitaltrends

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا