پیشنهاد شنیدنی

پیشنهاد شنیدنی: بین من و خودم دیگر چیزی مهم نیست Nothing else matters از متالیکا

تمام خط های فاصله را برخواهم داشت و هیچ چیز مهم نیست… هیچ چیز دیگری مهم نیست یا به عبارت بهتر nothing else matters موسیقیِ اثر جاودان از گروه متالیکا است که در سال ۱۹۹۱ توسط این گروه آمریکایی پخش شد.

هیچ چیز دیگری مهم نیست یا به عبارت بهتر nothing else matters موسیقیِ اثر جاودان از گروه متالیکا است که در سال ۱۹۹۱ توسط این گروه آمریکایی پخش شد. متالیکا نام گروهی است که در سبک های متال و هارد راک و زیر شاخه های این دوسبک در حال فعالیت است. گروهی که اولین بار در سال ۱۹۸۱ شکل گرفت و اعضای کنونی آن عبارت اند از جیمز هتفیلد نوازنده گیتار و خواننده گروه به همراه لارس اولریک، کرک همت و رابرت تروهیرو.

 هیچ چیز دیگری مهم نیست سومین ترک از پنجمین آلبوم رسمی این گروه یعنی آلبوم متالیکا است که در سال ۱۹۹۱ به بازار عرضه شد. اما ژرفا و عمق این ترانه، اثر بخشی و تعریفی جدید در موسیقی راک را به همراه داشت. موسیقی که بارها توسط دیگران باز خوانی شده است و امروزه پس از قریب به ربع قرن کماکان اثری است قابل اتکا که به هیچ عنوان قدیمی نمی شود. هارمونی که میان ملودی و ترانه جیمز هتفیلد وجود دارد ترکیبی آفریده است برای همه ادوار.

So close no matter how far
به هم نزدیکیم ، فاصله مون اصلا مهم نیست
Couldn’t be much more from the heart
نمیتونه (این فاصله) از قلبم زیاد دور باشه
Forever trusting who we are
برای همیشه به خودمون ایمان داریم
And nothing else matters
و هیچ چیز دیگه ای مهم نیست

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا